Farm Rx od Avon. Koncern ogłosił debiut swojej pierwszej wegańskiej kolekcji kosmetyków do pielęgnacji skóry

przez Maciej Maciejewski

Avon Farm RX to linia produktów do pielęgnacji skóry na bazie roślin, która zawiera Slow Herb Complex. Zostały one wykonane z mieszanki składników roślinnych, które rozwijają się w suchych warunkach, a następnie są powoli warzone na zimno w celu ekstrakcji przeciwutleniaczy tak, aby uzyskać maksymalną skuteczność.

Aby zachować integralność produktów, czyste formuły Farm Rx są pakowane w sposób zrównoważony i zawierają ponad 85% składników naturalnych oraz bezpiecznych składników syntetycznych. W tym celu wykorzystano również specjalny karton – ekologiczne opakowanie pozyskiwane odpowiedzialnie, które posiada certyfikat Forest Stewardship Council i jest umieszczony w szklanym pojemniku nadającym się do recyklingu.

Nowa linia Farm Rx obejmuje: Super Greens Cooling Gel – hybrydowy żel chłodzący, który może być używany jako chłodzący krem ​​nawilżający i maska, dostarczając chłodzące nawilżenie za pomocą super zielonych składników odżywczych; Super Greens – multiwitaminowy krem ​​nawilżający do codziennego użytku, który pomaga zwalczać wolne rodniki i wspiera barierę skórną za pomocą super zielonych składników odżywczych; Serum Akuchiol – skoncentrowane serum o lekkiej konsystencji olejku, które działa na drobne linie, zmarszczki i rozjaśnia skórę dzięki bakuchiolowi, alternatywnemu retinolowi pochodzenia roślinnego oraz Bakuchiol Eye Cream – nawilżający krem ​​pod oczy, który rozjaśnia cienie i redukuje drobne zmarszczki przy użyciu bakuchiolu.

Mogą Cię również zainteresować