Firma ARIIX zgarnęła siedem prestiżowych nagród w ogólnoświatowym konkursie CEO World Awards 2020

przez Maciej Maciejewski
1265 odsłony

Spółka ARIIX idzie po całości. Ta działająca w systemie network marketingu firma zgarnia ostatnio taką ilość prestiżowych nagród biznesowych, że starczyłoby dla uhonorowania kilkuset innych podmiotów gospodarczych. A mowa nie o byle czym, bo w grę wchodzi siedem nagród w konkursie CEO World Awards. W tym nawet Grand Trophy.

CEO World Awards to prestiżowy, coroczny program uznania branżowego i wzajemnego, honorujący dyrektorów generalnych, kierownictwo, przedsiębiorców i innowatorów z organizacji działających w różnych sektorach gospodarczych. Nagradzane są w nim podmioty każdej wielkości z całego świata. Projekt trwa już ósmy rok, a wyróżnia osoby i zespoły, które wyznaczają branżowe standardy doskonałości.

Dr Fred Cooper, współzałożyciel ARIIX i obecny członek zarządu NewAge Inc. otrzymał w tym roku nagrodę za całokształt twórczości. – To zaszczyt zostać zwycięzcą tego konkursu za całokształt twórczości – powiedział nam dr Cooper. – Jestem wdzięczny za to wyróżnienie, ale wiem, że wciąż mam jeszcze wiele do zrobienia w biznesie. Podobnie jak firmy ARIIX i NewAge. W kwestii systemu MLM to nagrody, które zdobyła firma ARIIX pokazują nasze innowacyjne i skoncentrowane na jej przedstawicielach podejście, które zawsze było podstawą tego, co robimy. NewAge łączy te same pasje, a nasze połączone synergie sprawiają, że przyszłość jest jeszcze bardziej obiecująca niż ktokolwiek może to sobie wyobrazić.

CEO World Awards Grand Trophy przyznawane jest organizacjom, które zdobyły największą liczbę nagród, wykazując się najwyższą doskonałością w biznesie. Nagrody dla ARIIX obejmowały: ZŁOTO (Najbardziej innowacyjna firma roku, Nagroda za całokształt twórczości – Dr Fred Cooper, Wybitny dyrektor roku w dziedzinie finansów – Jeff Yates, Najlepszy nowy produkt lub aktualizacja roku – LIMU BLU FROG), SREBRO (Firma Roku – ARIIX, Najlepszy produkt do zwalczania i ograniczania skutków COVID-19 – Puritii ™ Home Detox).

Zwycięzcy konkursu zostaną niebawem oficjalnie uhonorowani wręczeniem pięknych statuetek podczas wirtualnej ceremonii wręczenia nagród, a nastąpi to w listopadzie br. Gratulujemy spółce i jej współpracownikom budującym biznes ARIIX na całym świecie.

Mogą Cię również zainteresować