Firma Farmasi wypuściła nową linię kosmetyków do pielęgnacji skóry

przez Maciej Maciejewski

Wywodząca się z Turcji network marketingowa firma Farmasi ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej serii kosmetyków specjalnego przeznaczenia. Chodzi o linię produktów rozjaśniających o nazwie Dr. C. Tuna Lumi Radiance.

Jest to całkiem nowa linia kosmetyków do pielęgnacji skóry, która obejmuje pięć produktów zaprojektowanych i wytworzonych w taki sposób, aby działały symbiotycznie, poprawiając jasność i blask skóry.

– Dążymy do tego, aby naszym klientom dostarczać produkty najwyższej jakości, żeby nasi specjaliści ds. urody zawsze mieli w ręku innowacyjne rozwiązania najwyższej klasy  i wartości, aby zapewnić klientom kompleksowe zakupy. Ważne jest to teraz w okresie świątecznym, ale i przez cały rok – powiedział Sinan Tuna, dyrektor generalny Farmasi North America . – Cieszymy się, że możemy przedstawić naszą nową linię Dr. C. Tuna Lumi Radiance, która zapewnia jasną, promienną skórę. Tego pragnęli nasi klienci – dodał.

Wszystkie produkty z nowej linii do pielęgnacji skóry bazują na drogocennej lilii piaskowej i hydrolizowanym ekstrakcie z alg i są testowane dermatologicznie. Więcej o tym biznesie MLM pisaliśmy tutaj: „FARMASI – historia, możliwości, plany na przyszłość”.

Mogą Cię również zainteresować