Firma Healy World sprzedała już 100 000 swoich urządzeń

przez Maciej Maciejewski
3796 odsłony

Działający w systemie MLM projekt Healy World od kilku miesięcy sprawnie rozwija się również na terenie Polski. Struktury rosną jak na drożdżach, bo ludzie coraz mocniej interesują się sprawami związanymi ze swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Wbrew pozorom, o dziwo, ekspansji tego biznesu i dobrej renomie na oferowany produkt sprzyja sytuacja związana z pandemią. Bo któż nie chciałby dzisiaj czuć się dobrze?

Pomimo globalnego kryzysu związanego z koronawirusem firma sprzedała już ponad 100 000 swoich urządzeń. Imponujący jest również rozwój struktur. Niespełna dwuletni, poruszający się w systemie network marketing projekt Healy World z siedzibą główną w Berlinie i lokalizacjami w 45 krajach na całym świecie, zalicza dynamiczne wzrosty.

Bardzo ciekawy jest tutaj sam produkt, który obecnie testujemy również w naszej redakcji. To małe, wszechstronne urządzenie, skonsolidowane ze smartfonem i specjalną aplikacją dysponuje częstotliwościami, które ponoć mają ogromny wpływ na zdrowie, dobre samopoczucie i równowagę organizmu. „Healy jest certyfikowanym urządzeniem medycznym do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, bólu szkieletowego i migreny, a także do terapii wspomagającej choroby psychiczne, takie jak depresja, lęk i powiązane zaburzenia snu. Wszystkie inne zastosowania Healy nie są uznawane przez medycynę konwencjonalną z powodu braku dowodów w rozumieniu tej nauki” – czytamy na stronie firmy.

„To, że nasi dystrybutorzy sprzedali już 100 000 urządzeń Healy jest wielkim sukcesem. Wynika to głównie z faktu, że mamy wyjątkowy produkt, którego nigdy wcześniej nie widziano. Stanowi on doskonałą okazję biznesową dla naszych dystrybutorów na całym świecie” – twierdzi w informacji prasowej Frank Deyle, dyrektor ds. sprzedaży.

Spółka Healy World została założona w 2019 roku przez Marcusa Schmieke i Christiana Halpera. Jak twierdzą jej decydenci, zrobili to w celu umożliwienia wszystkim zainteresowanym egzystencji bazującej na zdrowym życiu holistycznym. Zdaniem spółki swój sukces projekt ten zawdzięcza m.in. dzięki korzystaniu z ponad 13-letniego doświadczenia w aplikacjach częstotliwościowych grupy firm TimeWaver oraz współpracy z wieloma lekarzami, naukowcami i inżynierami. Urządzenie Healy to wyrób medyczny klasy IIa.

Sprostowanie 1. Zdaniem jednego z naszych Czytelników, kwestię ilości sprzedanych urządzeń podaliśmy dziś rano niedokładnie: „Firma Healy World zrobiła obrót ponad 100 000 $ tylko w 2020 roku – drugi rok działalności, a sprzedała ponad 180 000 urządzeń i dopiero zaczyna” – napisał Mirosław Galewski.

Sprostowanie 2. „Mała korekta mojego komentarza, przepraszam ja już szampańsko myślę o Sylwestrze. Chodzi o 100 mln $. Zabrakło tylko trzech zer, chodziło mi o 100 000 000 $ (tylko w 2020, drugim roku działalności). Ponad 400 mln PLN. Jeśli chodzi o urządzenia to w sumie sprzedano 180 000 sztuk. Najlepszego” – dodał Mirosław Galewski. Dziękujemy za informację.

Mogą Cię również zainteresować