Firma LifeWave przekazała 100 000 dolarów na pomoc osobom poszkodowanym przez huragan Ian

przez Maciej Maciejewski
537 odsłony

„Nasz network marketingowy biznes pomaga wielu ludziom na różnych płaszczyznach. To specjalna misja całej korporacji LifeWave, ale zainicjowana przez naszego wspaniałego CEO – Davida Schmidta” – twierdzą liderzy tego wywodzącego się z USA projektu MLM.

źródło: Pixabay

„Otrzymaliśmy darowiznę w wysokości 100 000 USD od network marketingowej firmy LifeWave na fundusz pomocowy poszkodowanym przez huragan Ian. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ich ciągłe wsparcie oraz zaufanie, jakim darzą Czerwony Krzyż w ramach świadczenia usług skierowanych bezpośrednio do ludzi znajdujących się w potrzebie” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez American Red Cross.

Potężny Huragan Ian uderzył miesiąc temu w tereny amerykańskiej Florydy. W wyniku szalejącego żywiołu śmierć poniosły co najmniej 64 osoby, a tysiące zostało rannych i bez środków do życia. Ian po raz pierwszy zszedł na ląd jako huragan czwartej kategorii, zamieniając miasteczka na wybrzeżu Florydy w obszary klęski żywiołowej. Nieco później z prędkością wiatru dochodzącą do 140 kilometrów na godzinę uderzył w Georgetown (Karolina Południowa), gdzie przyczynił się do ogromnych zniszczeń – wiele dróg, mostów i domów zostało zalanych i zablokowanych przez drzewa.

Lokalne przedsiębiorstwa energetyczne podały, że w Karolinie i Wirginii bez prądu było ok. 2 miliona osób. „Starsze domy, których konstrukcja jest mniej trwała, zostały zmyte z powierzchni ziemi przez fale” – powiedział w Ron DeSantis, gubernator Florydy.

Mogą Cię również zainteresować