Firma MLM uhonorowana za strategię korporacyjną i technologię w konkursie PR Awards 2024

przez Maciej Maciejewski
296 odsłony

Spółka QNET została doceniona podczas 11 edycji prestiżowego konkursu PR Awards w trzech kategoriach, m.in. zarządzanie kryzysowe, strategia korporacyjna i innowacje technologiczne. Nagrody te przyznawane są przez niezależny panel złożony ze starszych ekspertów branżowych markom w Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii.

Wyróżnienia QNET 2024 obejmują:

  • Srebrna nagroda w kategorii Najlepsza strategia korporacyjna dla firmowego programu wiedzy finansowej fingreen, który został wdrożony w trzech krajach i obsłużył ponad 7 000 osób.
  • Srebrna nagroda za najlepsze wykorzystanie technologii dla bloga QBuzz, platformy zachęcającej do zaangażowania społeczności i zapewniającej wgląd w firmę.
  • Brązowa nagroda w kategorii Najlepsza strategia zarządzania kryzysowego za kampanię firmy „Truth About QNET”.

– Jesteśmy głęboko zaszczyceni wyróżnieniem w konkursie PR Awards 2024, które odzwierciedla nasze niezachwiane dążenie do doskonałości, innowacyjnych strategii i zaangażowanie w zapewnianie wyjątkowej wartości naszym klientom. Nagrody te są świadectwem ciężkiej pracy i pomysłowości naszego zespołu oraz motywują nas do dalszego wyznaczania nowych standardów w branży – powiedział Trevor Kuna, dyrektor ds. transformacji i reputacji w QNET.

Mogą Cię również zainteresować