Firma MONAT zdobyła 14 nagród Viddy. Spółka zainwestuje milion dolarów w edukację młodzieży

przez Maciej Maciejewski
2974 odsłony

Działające w systemie MLM przedsięwzięcie MONAT Global zostało uhonorowane dziewięcioma wyróżnieniami oraz siedmioma platynowymi i siedmioma złotymi nagrodami podczas Viddy Awards 2021. To prestiżowy, bardzo ceniony przez specjalistów z branży konkurs filmowy, wcześniej znany jako The Videographer Awards.

źródło: Businesswire.com

– Jestem zaszczycony, że zostaliśmy docenieni w jednym z największych konkursów filmowych i wideo za ciężką pracę i kreatywność naszego zespołu. Firma MONAT ma niesamowitą ekipę, która jest zaangażowana w proces tworzenia naszych filmów od samego początku do końca i jestem bardzo podekscytowany faktem, że teraz, dzięki tym nagrodom możemy podzielić się naszą pracą z szerszą publicznością – powiedział Danny Rodriguez, dyrektor ds. produkcji wideo w MONAT Global.

– Jestem dumny z zespołu MONAT, który po raz kolejny został wyróżniony nagrodą Viddy Awards. Podstawowym celem naszego koncernu jest dokonywanie zmian w życiu innych ludzi i jesteśmy wdzięczni za to, że nasza ekipa pozwala nam to robić poprzez profesjonalne, wizualne opowiadanie ciekawych historii – dodał Stuart MacMillan, prezes w MONAT Global.

Na koniec firmowa ciekawostka. MONAT Gratitude czyli inicjatywa filantropijna zainicjowana przez MONAT Global przekaże niebawem 1 milion dolarów z zamiarem wsparcia zaniedbanych społecznościach na całym świecie. Darowizny zostaną przekazane w formie dotacji kilku kwalifikującym się organizacjom non-profit, które z kolei wykorzystają te fundusze na wspieranie edukacji, rekreacji i kultury młodzieży.

– Wierzymy w to, że każde dziecko powinno mieć możliwość odkrywania swoich talentów i osiągania pełnego potencjału. Jesteśmy dumni z faktu, że wzmacniamy nasze wysiłki w ramach tego programu i mamy nadzieję, że te dotacje otworzą drzwi do lepszej przyszłości tysiącom utalentowanych, młodych ludzi na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć co osiągną! – skomentowała Lu Urdaneta, założycielka i dyrektor generalny w projekcie MONAT Gratitude.

Pierwsze trzy dotacje po 10 000 USD każda zostały już przyznane podczas dorocznej konwencji MONATions Global MONATions w Atlancie. Otrzymały je przedsięwzięcia charytatywne Big Brothers Big Sisters z Metro Atlanta, Projekt muzyczny Atlanta oraz Piłka nożna na ulicach. Kolejne dotacje będą wspierały nowe i istniejące już programy pomocowe dotyczące sztuki, muzyki, sportu lub przedsiębiorczości i będą inspirowane misją organizacji MONAT polegającej na zapewnianiu lepszej jakości życia dzieciom i rodzinom, przy jednoczesnym zwiększaniu możliwości, które wspierają osiągnięcia w nauce dzieciom z całego śwata.

Komentarz Magdaleny Amroziewicz: – System marketingu sieciowego daje wiele możliwości. Przede wszystkim niezależność finansową. W tej branży nie ma sufitu finansowego i to podoba mi się najbardziej. Wcześniej pracowałam na etacie i tam mogłam awansować tylko do pewnego stanowiska, co pozwalało zarobić odpowiednią kwotę pieniędzy bez możliwości dalszego rozwoju. Tutaj wszyscy mamy jeden plan wynagradzania, te same produkty, a więc każdy ma taki sam start i takie same możliwości. Tylko od człowieka zależy, ile będzie zarabiał. Wszystko zależy od jego zaangażowania. Poznałam różne firmy MLM i ich produkty, ludzi tam pracujących, plany marketingowe, ale przyszedł moment, że poznałam Monat i już wiem, że ta spółka wyróżnia się spośród innych firm pod wieloma aspektami. Przede wszystkim już w pierwszym tygodniu możesz mieć zwrot swojej inwestycji, zapraszasz ludzi do współpracy – zarabiasz, sprzedajesz – zarabiasz, awansujesz – zarabiasz, rozwinęłaś osobę pod Tobą – zarabiasz. Twoi klienci mają dostęp do sklepu, do zniżek, do promocji, zamawiają kiedy chcą i co chcą, a Ty również wtedy zarabiasz. Po drugie firma istnieje dopiero 7 lat w 7 krajach, a więc potencjał rozwoju jest ogromny! Chcę uczestniczyć w tym projekcie bo lubię podróżować. W Monat mamy różne kwalifikacje na wycieczki, aby zwiedzać świat z ludźmi sukcesu. Te wycieczki w innych firmach zawsze były poza moim zasięgiem. Tutaj mamy takie kwalifikacje, które dają możliwość wyjazdu nawet jeśli jesteś na początku w tym biznesie i nie masz jeszcze zespołu.

Zawsze podobał mi się szerokorozumiany luksus. W Monat znalazłam go w postaci produktów, które uważam za doskonałe, mam też ten przywilej, że mogę pracować w domu i organizować pracę w taki sposób, abym miała też czas dla moich dzieci. Ta firma daje mi również nieograniczone możliwości rozwoju osobistego, co uważam za jeden z ważniejszych elementów pracy w tym systemie. Rozwijam się dzięki szkoleniom, jakie daje mi firma, a tym samym jestem silniejsza i każdego dnia staję się lepszą wersją siebie. Niesamowite jest to, że ciągle poznaję nowych ludzi i buduję swój zespół, a ja uwielbiam pracę z ludźmi – to mnie napędza. Network marketing to przecież biznes relacji, dodatkowo mogę pomagać innym realnie zmieniać ich życie. Monat to firma rodzinna z misją tworzenia produktów, które są wynikiem połączenia natury z technologią, co znowu jest zgodne ze mną. Znalazłam tutaj wszystko co spełnia moje oczekiwania jeśli chodzi o aspekt życia zawodowego. Zawsze chciałam mieć czas i pieniądze. W Monat można mieć to wszystko i osiągnąć sukces. Wystarczy się tylko odpowiednio zaangażować do postawionego sobie celu.

Mogą Cię również zainteresować