Firma PM-International wspiera poszkodowanych na obszarach powodziowych

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie MLM firma PM-International przekazała 30 000 sztuk batoników Power Meal produkowanych pod marką FitLine ludziom najbardziej dotkniętych powodzią w Niemczech i sąsiedniej Belgii. Partnerzy spółki koordynują przekazywanie produktów w dotkniętych katastrofą obszarach.

źródło: Pixabay

W wielu miejscach nawiedzonych ostatnio przez powódź nadal brakuje najbardziej podstawowych rzeczy, takich jak elektryczność, woda pitna, produkty higieniczne, a przede wszystkim żywność. Dzięki ścisłej współpracy z partnerami handlowymi PM-International batony można było szybko i łatwo rozprowadzać na miejscach dotkniętych wielką powodzią.

Lisa Bartels-Holz z Nohn koordynowała dystrybucję 10 000 produktów dla służb ratowniczych i wolontariuszy wraz ze swoim zespołem w Niemieckim mieście Eifel: – Ponieważ jestem elastyczna pod względem czasowym, mogłam natychmiast pomóc tam na miejscu. Sytuacja i rozwój akcji zaskoczyła wszystkich, ale dostawa batoników Power Meal działała świetnie. Rozdaliśmy je również pomocnikom z dala od naszego punktu dowodzącego, ponieważ wielu z nich jest bardzo zajętych sprzątaniem i nie mają czasu nawet na przerwę.

Ponadto 8 000 batonów zostało przekazanych do Michaeli Roth i jej rodziny, która wykorzystała swoje kontakty w Bad Neuenahr-Ahrweiler w Nadrenii-Palatynacie do dystrybucji tej cennej tam obecnie żywności. Z kolei 5 000 sztuk rozdysponował Alexander Matzelberger i jego network marketingowa struktura, która przejęła koordynację działań w Berchtesgadener Land.

Belgijski region Liège i wiele innych również zostały poważnie dotknięte powodzią. Elisabeth Espinho przyjęła kolejne 7 000 batonów Power Meal z centrum logistycznego w Speyer. Powódź dotknęła ją osobiście, ucierpiało również wiele rodzin z jej grupy. – Miłość wyrażana za pomocą ludzkiej pomocy jest mocną stroną PM od wielu lat. Takie akcje to wielki sukces całego naszego biznesu. Do Belgii wysłano 7 000 batonów w mniej niż 24 godziny, aby wolontariusze i osoby poszkodowane mogli zjeść posiłek – powiedziała Elisabeth Espinho.

Firma PM-International bardzo często angażuje się filantropijnie w różne sytuacje kryzysowe. Spółka opracowała wysokokaloryczne batony energetyczne Power Meal tak, aby zapewnić szybką i nieskomplikowaną pomoc w sytuacjach wymagających natychmiastowego dostarczenia żywności. Kilka lat temu zostały przekazane między innymi na pomoc robotnikom podczas trzęsień ziemi we Włoszech i Nepalu.

W ubiegłym roku firma i jej fundacja charytatywna PM We Care przekazała darowiznę w wysokości 1 miliona euro na pomoc w walce z pandemią koronawirusa. Darowizny pieniężne i rzeczowe w ramach inicjatywy „PM pomaga” zostały przeznaczone na pomoc wielu projektom w bardzo dotkniętych regionach skupionych wokół lokalizacji siedzib firmy w Speyer i Luksemburgu.

Mogą Cię również zainteresować