Firma Souvre Polska zajęła wysokie miejsce w prestiżowym, niezależnym rankingu e-Gazele Biznesu 2020

przez Maciej Maciejewski
1972 odsłony

W obecnej sytuacji to jest news na wagę złota. Poruszająca się w systemie MLM firma Souvre Polska zajęła wysokie 12 miejsce w prestiżowym, niezależnym rankingu e-Gazele Biznesu. Przyrost obrotów spółki w latach 2018-2019 wyniósł aż 121%. Sztos.

„Tym samym zajęliśmy pierwsze miejsce w województwie kujawsko-pomorskim. Ranking e-Gazele Biznesu to zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm e-commerce w Polsce. Wszyscy pokochaliśmy zakupy w sieci o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat i to niezależnie od koniunktury gospodarczej” – czytamy w informacji prasowej.

Wartość rynku e-sprzedaży detalicznej w Polsce przekracza rocznie 30 miliardów złotych. Polacy w sieci robią zakupy średnio 8 razy w miesiącu. Kosmetyki to jedna z najchętniej zamawianych przez internet kategorii produktowych. W Polsce działa obecnie około 15 tysięcy e-sklepów. Tym bardziej trzeba docenić fakt, że 12 miejsce w rankingu najbardziej rozwojowych firm e-commerce zajmuje Souvre Internationale – firma dumnie reprezentująca branżę sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Brawo!

Ranking e-Gazele Biznesu 2020 oparty jest na analizie danych finansowych i uwzględnia małe i średnie firmy prowadzące handel przez internet o przychodach poniżej 100 mln PLN w 2019 roku. Oprócz zysku firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów za 2019 rok w porównaniu do roku 2018 oraz minimalnym przychodem 50 000 zł w roku 2019. W rankingu jest brana pod uwagę procentowa różnica we wzroście przychodów pomiędzy rokiem 2019 a 2018 oraz całkowita wysokość przychodów w roku 2019 roku.

– Odkąd tylko pamiętam zawsze chciałem mieć coś wspólnego z biznesem. Zawsze chciałem budować niezależność finansową i móc promować miasto Inowrocław. Dziś mogę pochwalić się tym, że firma, którą współtworzymy, zajęła 12 miejsce w MEGA prestiżowym plebiscycie e-Gazele Biznesu 2020 i jest właśnie z Inowrocławia! Pamiętam początki, oczekiwania, a także masę niedowierzań związanych z wizją, którą przedstawialiśmy. Dziś możemy śmiało mówić, że jesteśmy mocni, a będziemy jeszcze silniejsi. Z pokorą, ale także z przekonaniem wyznaczamy sobie kolejne cele! – komentuje współpracujący z firmą Souvre Patryk Goczkowski.

Mogą Cię również zainteresować