Firma ZINZINO chce podbić Azję

przez Maciej Maciejewski

Wywodząca się ze Skandynawii network marketingowa firma Zinzino rozszerza swoją działalność na inne kontynenty. Niedawno spółka weszła ze swoim biznesem na rynek azjatycki otwierając tam swój oddział. Zatem teraz, poczynając od Hongkongu, lubiane produkty tego koncernu, rozprzestrzenią się również po Azji.

Oleje ZinZino

– Wiele oczekujemy od rynku azjatyckiego i to jest powód, dla którego pod koniec 2019 roku przejęliśmy firmę VMA Life z oddziałami sprzedaży bezpośredniej w Hongkongu, Tajlandii, Tajwanie, Singapurze i Malezji – powiedział Dag Bergheim Pettersen, dyrektor generalny ZinZino. – To naprawdę ekscytujące i jesteśmy gotowi do rozpoczęcia nowego rozdziału w naszym biznesie – komentuje.

Zinzino to firma zajmująca się dystrybucją produktów wspomagających zdrowie w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy, która koncentruje się na sprzedaży opartych o specjalistyczne testy, naukowo udowodnionych swoje działanie produktach żywieniowych i zdrowotnych. Największą popularnością cieszą się jej świetne oleje wytwarzane na bazie ryb. Obecnie spółka działa już na 35 rynkach świata.

Hongkong to obecnie specjalny region administracyjny Chińskiej Republiki Ludowej, znajdujący się nad Morzem Południowochińskim, w delcie rzeki perłowej. W latach 1842-1997 wyspa była posiadłością brytyjską. Jedno z największych centrów finansowych i portów morskich świata, z rekordową liczbą wieżowców. W rankingach miast Hongkong jest najdroższym miejscem na świecie pod względem kosztów wynajmu.

Mogą Cię również zainteresować