Grzegorz Sudoł i Chiara Lodovici nowymi ambasadorami polskiej marki Natur Day

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie marketingu sieciowego polska firma Natur Day sukcesywnie powiększa grono kooperujących ze spółką ambasadorów marki. Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że taką współpracę nawiązał nasz redaktor naczelny, a już ekipa ambasadorów Natur Day powiększyła się o dwie nowe, znane osoby.

Od lewej stoją: Mariusz Sadowski, Krzysztof Kozłowski, Grzegorz Sudoł i Marcin Mierzwiński

O tym dlaczego ambasadorem Natur Day został niedawno redaktor Maciej Maciejewski można przeczytać na jego prywatnym blogu dotyczącym osobistej akcji odchudzająco-naprawczej MOVE YOUR ASS. Natomiast kilka dni temu do grona specjalistów wspierających i promujących to przedsięwzięcie MLM dołączyli Grzegorz Sudoł – polski lekkoatleta zajmujący się chodem sportowym oraz Chiara Lodovici – założycielka i prezes stowarzyszenia kulturalnego IL SENTIERO DELL’ANIMA.

Grzegorz Sudoł jest trzykrotnym olimpijczykiem (Ateny 2004, Pekin 2008 i Londyn 2012), brązowym medalistą mistrzostw świata oraz srebrnym medalistą mistrzostw Europy. Reprezentował Polskę w pucharze Europy w chodzie (medale w drużynie), a także w pucharze świata. Sportowiec jest absolwentem oraz pracownikiem naukowo-dydaktycznym Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, trenerem klasy pierwszej PZLA w lekkoatletyce.

Chiara Lodovici jest założycielem i prezesem włoskiego stowarzyszenia kulturalnego IL SENTIERO DELL’ANIMA zainicjowanego w 2012 roku. Pracuje jako wykładowca na Free Age University w Pesaro oraz prelegent na różnych konferencjach, takich jak „PALETA BYCIA” w Urbino Resort i „ŚCIEŻKA DUSZY” w Villa Cattani Stuart. Jest także trenerem w Asur A.V. 1 w ramach programu Continuing Training „Program Dobrostanu Psychofizycznego Pracowników Techniki Medytacji” (lata 2017-2018). Obecnie tworzy projekt wolontariatu pod nazwą PROJECT CUDDLES, dzięki któremu ma szansę wnieść miłość do szpitali i placówek służby zdrowia, z których korzystają niemowlęta, osoby starsze, niepełnosprawne, maltretowane lub porzucone.

Mogą Cię również zainteresować