Gwiazda futbolu promuje MLM. Rivaldo został ambasadorem suplementów diety FitLine

przez Maciej Maciejewski

Poruszający się w systemie MLM koncern PM-International rozpoczął zintensyfikowane działania marketingowe mające na celu wzmocnienie wizerunku swoich produktów i marki w Ameryce. W tym celu firma nawiązała współpracę z gwiazdą piłki nożnej Rivaldo, który został ambasadorem suplementów diety FitLine.

źródło: Flickr

Światowej sławy piłkarz Rivaldo został ambasadorem marki suplementów diety FitLine. Współpracując z brazylijską legendą futbolu, działająca w systemie network marketing firma PM-International chce umocnić pozycję marki swojej sztandarowej serii suplementów FitLine na kontynencie amerykańskim.

– Suplementy diety FitLine poznałem poprzez kontakt osobisty i od razu byłem pod wrażeniem wyników ich stosowania. Bardzo cenię też jakość, tolerancję i zaangażowanie firmy w czysty sport. Chcę zachować formę nawet po zakończeniu kariery zawodowej, a te produkty mi w tym pomagają – powiedział Rivaldo.

Torsten Weber – dyrektor ds. marketingu sportowego w PM-International, jest zachwycony współpracą ze sportowcem: – Z przyjemnością witamy na naszym pokładzie Rivaldo, kolejnego elitarnego sportowca, jako przekonanego użytkownika naszych produktów. Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w piłce nożnej najwyższych lotów, Rivaldo może pochwalić się ekscytującą historią składającą się na kolosalny sukces w wielu wyjątkowych rozgrywkach. Jesteśmy przekonani, że to partnerstwo pomoże nam wzmocnić markę FitLine na kontynencie amerykańskim.

Warto dodać, że już ponad 1000 najlepszych sportowców z ponad 60 dyscyplin i 30 krajów świata zaufało produktom FitLine. Marka jest oficjalnym dostawcą wielu stowarzyszeń sportowych i drużyn narodowych, w tym Związków Narciarskich Niemiec, Austrii, Polski i Kanady (DSV, ÖSV, PZN, ACA), Niemieckiej Federacji Hokeja na Lodzie (DEB) oraz Niemieckiego Związku Lekkiej Atletyki (DLV).

Rivaldo to wielka gwiazda między innymi FC Barcelony i AC Milan. Jego największe sukcesy w reprezentacji Brazylii to tytuł mistrza świata w 2002 roku i wicemistrza świata w 1998 roku. Zdobył wiele europejskich tytułów z FC Barcelona i Ligę Mistrzów z AC Milan. Jego osiągnięcia sportowe zostały nagrodzone wieloma nagrodami, w tym Ballon d’Or dla Europejskiego Piłkarza Roku 1999. Jest jednym z najlepszych strzelców reprezentacji Brazylii. Przed zakończeniem aktywnej kariery Rivaldo był prezesem brazylijskiego klubu piłkarskiego Mogi Mirim EC.

Mogą Cię również zainteresować