International Livioon Convention 2020 czyli wspólny sukces ponad granicami

przez Maciej Maciejewski
4372 odsłony

Tuż przed wejściem w życie zakazu organizowania większych zgromadzeń, działającej w systemie MLM firmie Livioon Polska udało się przeprowadzić dla swoich menadżerów wspaniałą konferencję. International Livioon Convention 2020 odbyła się w Krakowie.

System MLM to pasja, styl życia i niesamowite relacje. To także poczucie bezpieczeństwa, rozwój osobisty oraz fantastyczne nagrody za charyzmatyczną pracę. Wszystkie te atrybuty network marketingu można było zaobserwować jednego dnia, w jednym miejscu. Już po raz drugi partnerzy firmy Livioon celebrowali swoje nietuzinkowe wyniki podczas międzynarodowego eventu International Livioon Convention 2020.

– To był wieczór pełen magii. Wspaniały czas, wspaniali ludzie i wspaniałe emocje – powiedziała nam Patrycja Słabolepsza-Mazur. „Dziękujemy wszystkim liderom Livioon, którzy byli na tym ważnym wydarzeniu razem z nami nie tylko na miejscu, ale również online. Wspólnie świętowaliśmy sukces w wielu miejscach świata! Cieszymy się, że mimo wielu wyzwań, jakie postawiła przed nami pandemia, konferencja nie tylko się odbyła, ale udała się doskonale!” – czytamy w informacji prasowej.

Bardzo fajnym pomysłem była transmisja wydarzenia online w czasie rzeczywistym. Choć fizycznie w wielu przypadkach dzieliła uczestników ogromna przestrzeń – wirtualnie w konferencji wzięli dzięki temu udział liderzy z wielu zakątków Polski i całej Europy. Połączyła ich niesamowita energia. Nie zabrakło oczywiście nagród, wyróżnień i podziękowań. W ręce najbardziej zaangażowanych liderów trafiły statuetki za ponadprzeciętne osiągnięcia, vouchery na kolejne Palm Tree Expedition, a nawet trzy luksusowe samochody.

Firma zaprezentowała również nowe, rewolucyjne produkty i zadbała o to, aby uczestnicy otrzymali sporą dawkę sprawdzonej wiedzy od ekspertów na temat działania nie tylko premierowej linii Livioon Retilution, ale też uwielbianych przez tysiące już osób bestsellerów. – Uzbrojeni w merytoryczne narzędzia, teraz możemy jeszcze lepiej podbijać świat i pomagać innym, aby dbali o siebie jak najskuteczniej – komentuje Tomasz Mazur.

„Dziękujemy Wam, że ponownie byliście z nami w tym specjalnym dniu, świętując nasze wspólne sukcesy oraz rozwój naszego biznesu. To doskonały dowód na to, że dziś nieważne jest, jakiej technologii używamy. Ważne, że w Livioon jesteśmy razem!” – piszą organizatorzy. International Livioon Convention 2020 to był prawdziwy kopniak do działania. Tak profesjonalnie zorganizowana impreza zawsze dostarczy partnerom cenną wiedzę i motywację, która bez wątpienia zostanie z nimi jeszcze na długo po zakończeniu wydarzenia. A oto krótkie wideo z poprzedniej, pierwszej edycji konwencji:

Mogą Cię również zainteresować