Iwona Kutnik: Nauczyłam się tego biznesu bo lubię być otoczona ludźmi! Teraz jestem liderem dla wielu kobiet

przez Maciej Maciejewski
2578 odsłony

Iwona Kutnik buduje swój biznes MLM w oparciu o współpracę z firmą Mary Kay. Zainteresowała się tym alternatywnym systemem zarabiania pieniędzy przede wszystkim dlatego, bo zawsze chciała być otoczona ludźmi i marzyła o takiej pracy, aby znaleźć się w gronie fajnych, ciekawych, inspirujących kobiet. W gronie przyjaciółek. I zrobiła to. Po prostu.

Iwona Kutnik

Branża, którą jest sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy to system pracy, w którym rodzi się wielu liderów. Jak wspomina swoje początki bohaterka tego materiału – „Ja zaufałam właśnie takiemu liderowi. Zaczęłam pracować z ludźmi, zaczęłam ich rozwijać i pokazywać im, że mogą chcieć więcej. I sama zaczęłam piąć się po ścieżce kariery w network marketingu. Zbudowałam stabilny biznes, który kocham.”

To nie jest łatwa praca, nie każdy się do tego nadaje, nie wszyscy osiągną w MLM sukces. Nie każdy wybierze do współpracy porządną firmę. Iwona Kutnik trafiła w sam środek tarczy i to zapewne z tego powodu było jej nieco łatwiej. Przynajmniej pod kątem techniczno-wizerunkowym. Mary Kay to firma z wielkimi tradycjami. Ustabilizowana, szanowana i poważana marka kosmetyczna na całym świecie.

Niedawno również magazyn Forbes wyróżnił firmę Mary Kay uwzględniając spółkę na liście najlepszych pracodawców w USA. Warto dodać, że analizy i raporty publikowane przez Reputation Institute (na nich opiera się Forbes) są materiałami o tyle istotnymi, że opracowywane są na twardych danych dotyczących osiągnięć poszczególnych spółek, ale także analizują ich zaangażowanie w różne inne sfery życia. Tak więc ranking  jest respektowany i poważany we wszystkich kręgach biznesowych na całym świecie.

„Misją Mary Kay jest wzbogacanie życia kobiet w każdym kraju globu. Dlatego w naszej firmie dajemy kobietom dokładnie te możliwości kariery, których potrzebują, aby osiągnąć swoje aspiracje i cele. Wszystkie nagrody potwierdzają te aspiracje oraz naszą determinację, aby pracować na rzecz wsparcia kobiet i przedsiębiorczości” – powiedziała Tara Eustace, prezes Mary Kay Europe podczas gali, gdzie wręczono spółce nagrodę Seldia Astra dla „Najlepszej firmy roku”. Koncern ma prężnie działającą fundację. No, a lata 2018/2020 są dla tej network marketingowej firmy okresem prawdziwej wylęgarni różnego rodzaju nagród biznesowych (ponad 90 ważnych nagród produktowych i branżowych). Jak odnieść sukces w biznesie MLM? Wystarczy posłuchać, jak zrobiła to Iwona Kutnik. I wszystko zduplikować:

Mogą Cię również zainteresować