Koncern Amway otrzymał prestiżową nagrodę za urządzenie eSpring

przez Maciej Maciejewski
6559 odsłony

Największy koncern MLM świata został wyróżniony przez Frost & Sullivan nagrodą 2020 Asia-Pacific Competitive Strategy Innovation and Leadership Award za rozwiązanie eSpring Home Water Treatment. To system do filtracji wody od firmy Amway, który został opracowany w wyniku badań prowadzonych przez 20 lat.

Nagroda 2020 Asia-Pacific Competitive Strategy Innovation and Leadership Award jest przyznawana raz w roku firmie, która wykorzystała inteligentną przewagę konkurencyjną i zrealizowała określone strategie w celu zwiększenia udziału w konkretnym rynku w celu zbudowania wysokiej pozycji marki i wypracowania zadowolenie klientów.

– Doskonałe możliwości filtracyjne eSpring mogą odfiltrować ponad 160 zanieczyszczeń, w tym pestycydy, chemikalia przemysłowe, związki organiczne i nieorganiczne oraz cząstki o rozmiarach do 0,2 mikrona – powiedziała Janice Wung, kierownik programu Industrial Business Unit w Frost & Sullivan.

– Opatentowana technologia inteligentnych układów scalonych łączy i monitoruje żywotność wkładu filtrującego wodę. Ta technologia powiadamia użytkowników za pomocą wskaźników dźwiękowych i wizualnych, kiedy należy wymienić wkład filtra, aby zapewnić bezproblemowe działanie. Funkcja eCoupled Wireless Power również całkowicie izoluje żarówkę UV od źródła zasilania bez konieczności kontaktu elektrycznego. Pomaga to połączyć technologie UV i węglowe w jednym wkładzie, dzięki czemu eSpring jest trwały i łatwy do wymiany.

Sukces i wzrost przychodów Amwaya na rynku przypisuje się przede wszystkim modelowi pracy dystrybucji – network marketing – którą Amway stale wyposaża w odpowiednie narzędzia, programy i infrastrukturę. W 2019 roku eSpring odnotował 2% wzrost przychodów z nowych, sprzedanych jednostek i porównywalny wzrost liczby filtrów zamiennych.

– Konsekwentnie wdrażając innowacyjne strategie poprzez swoje kanały dystrybucji, doskonałą ofertę produktów i doskonałe usługi posprzedażowe, firma Amway wciąż wyprzedza technologię i krzywą popytu – dodał Janice Wung.

Warto dodać, że opracowne przez Amway urządzenie eSpring jest pierwszym systemem filtracji wody w kuchni z zastosowaniem filtra z węglem aktywnym, światła ultrafioletowego oraz technologią monitoringu elektronicznego w jednym sprzęcie. Poprawia smak, zapach i wygląd wody, usuwa substancje zanieczyszczające, posiada standard dodatkowego, bakteriobójczego uzdatniania dezynfekowanej wody pitnej (klasa B).

Mogą Cię również zainteresować