KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 20 – WOJCIECH PIECHOCIŃSKI

przez Maciej Maciejewski

„System MLM posiada kilka mega ważnych atrybutów. Po pierwsze daje ludziom niezależność finansową i czasową, dzięki czemu możemy w pełni korzystać ze wszelkich przywilejów życia. Do tego musimy mieć czas i pieniądze. Po drugie – pomaganie, bo w network marketingu mamy przecież realny wpływ na zmianę egzystencji wielu osób. I wreszcie po trzecie – tutaj obowiązują równe prawa dla wszystkich uczestników”.

„Nawet jeśli zarejestruję się do biznesu MLM i zacznę działać później od mojego znajomego, to dzięki konsekwentnej pracy mogę go wyprzedzić w planie marketingowym i zarabiać więcej pieniędzy. To jest cudowna, wielka wartość i niesamowity atrybut. Poza tym, jest to system czysty i transparentny. Jeśli tylko prowadzą go inteligentni, uczciwi ludzie… Nigdy nie powinno być jakichkolwiek problemów” – powiedział Wojciech Piechociński, który był gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

O tym powiedział nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy go również, aby wyciągnął z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Nasz interlokutor ukończył elektronikę i telekomunikację na Politechnice Wrocławskiej. Marketing sieciowy poznał 9 lat temu, chwilę później się zaangażował, zsunął na oczy klapki i poszedł na całość. Dziś jest mistrzem systemu MLM. Zawsze we wszystko angażuje się na 100% dlatego w swojej firmie jest na pozycji dyrektora generalnego. W jego zespole odebrano już blisko 100 samochodów, a około 70 osób osiągnęło pozycje dyrektorskie. Jego pasją jest dobra, niszowa muzyka (produkcja i niegdyś DJing), alternatywna muzyka elektroniczna („znajomym nie puszczam bo uciekają jak słyszą”) oraz sport. Wojciech Piechociński. Takie rzeczy tylko u nas.

A skąd w ogóle pomysł na nasz cykl wywiadów? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był właśnie Wojciech Piechociński. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 20 – WOJCIECH PIECHOCIŃSKI

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować