KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 24 – PAWEŁ SAMAREC

przez Maciej Maciejewski
800 odsłony

„Jestem szczęśliwym człowiekiem. Zajmuję się najbardziej wdzięcznym biznesem na świecie. I tylko dzielę się swoimi wartościami. A wszystko na spokojnie. W marketingu sieciowym nikt Cię nie ściga. W swoim biznesie MLM jesteś zawsze pierwszy, a podążających za Tobą zobaczysz wkrótce nie z tyłu, lecz obok siebie”.

„Tutaj nie mam określonych godzin pracy. Jak czuję potrzebę wypić kawę, coś zjeść bądź odpocząć – robię to po prostu. Bez względu na porę dnia. Bo żyję. Mam różne potrzeby o różnych porach, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Bo żyję. Nie mam dni pracujących i wolnych od pracy – każdy mój dzień może być dniem nasyconym komunikacją, albo odpoczynkiem i byciem tylko ze sobą czy rodziną. Bo żyję” – mówi o swojej pracy w network marketingu Paweł Samarec, który był gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

O tym powiedział nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy go również, aby wyciągnął z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Wspólnie z żoną Natalią budują swój biznes MLM w dziedzinie health & wellness od 1996 roku. Po 4 latach działalności na Ukrainie przyjechali do Polski, aby promować atrybuty tego systemu tutaj. Nie znając na początku ani jednego słowa w języku polskim zbudowali piękną i skuteczną strukturę, liczącą ponad 15 000 dystrybutorów.

Dziś ich struktury sukcesywnie działają w wielu krajach: Słowacja, Węgry, Austria, Czechy, Kanada, Ukraina, Polska. Są autorami uznanych systemów szkoleniowych na temat MLM, które skutecznie łączą wiedzę i codzienną praktykę. „Marketing sieciowy dał nam wszystko: spokój rodzinny, realizacje najśmielszych marzeń i pewną przyszłość naszym dzieciom. Możemy śmiało stwierdzić, że działanie w biznesie MLM to jest największy interes naszego życia!” – twierdzą.

25 lat w network marketingu to ogromny bagaż niesamowitego doświadczenia, mnóstwo cennych obserwacji i spostrzeżeń. Zatem w najnowszym wywiadzie z Pawłem Samarcem rozmawialiśmy o tym, jak system MLM zmieniał się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, a przede wszystkim znaleźliśmy odpowiedzieć na pytanie co daje ludziom teraz. Tutaj.

A skąd w ogóle pomysł na nasz cykl wywiadów? Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po ponad roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań był właśnie Paweł Samarec. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 24 – PAWEŁ SAMAREC

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować