KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 26 – ANNA BINEK

przez Maciej Maciejewski
1182 odsłony

„Wielu ludzi po czterdziestce czuje się osobami wyizolowanymi społecznie. Zamierają w sprawach kontaktów międzyludzkim. Działalność w systemie MLM jest dla mnie pod tym kątem furtką na świat. Każdego dnia poznaję mnóstwo interesujących, wspaniałych kobiet i mężczyzn, z którymi mogę rozmawiać nie tylko o kwestiach zawodowych, ale o wszystkich. Moje życie jest teraz pełne cudownych znajomości, a nawet przyjaźni”.

„Ale oczywiście ważne są również pieniądze. W biznesie MLM możemy sobie wypracować dochód pasywny, który będzie naszym zabezpieczeniem na przyszłość. Naszą emeryturą, którą nawet możemy kiedyś przekazać swoim dzieciom. No, a młodzież, która jeszcze nie myśli o takich sprawach,  buduje się, inwestuje, podróżuje i zwiedza świat. Wspaniałe jest to, że ta praca, którą wykonujemy z wielką radością, nie pójdzie na marne. I co najważniejsze, z biegiem lat coraz więcej rzeczy mnie w network marketingu pociąga” – tak mówi o swojej pracy Anna Binek, która była gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

O tym powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Anna Binek to kobieta, która zbudowała potężny biznes MLM pijąc kawę. Startując praktycznie od zera, osiągnęła najwyższą pozycję w swojej firmie na terenie Polski. W kilka lat zbudowała międzynarodową, wielotysięczną strukturę. Urodziła się w Gdańsku i do dziś twierdzi, że jest to jedno z najpiękniejszych miast na świecie. W czasie studiów na uniwersytecie gdańskim, gdzie ukończyła kierunek ekonomika i organizacja produkcji, poznała swojego męża Tomasza. Mają dwóch dorosłych synów – Jakuba i Adama, którzy również zaczynają wspomagać ich rodzinny biznes network marketingu.

Uwielbia podróże do egzotycznych krajów, gdzie poznaje nowe dla niej kultury i smaki. Lubi aromatyczną kuchnię indyjską i malezyjską. Dzięki pracy w MLM rozwija również inne zainteresowania i pasje, jak choćby psychologia:

„Od kiedy zajęłam się marketingiem wielopoziomowym pasjonuje mnie rozwój osobisty, tematy dotyczące przywództwa, wszystko co jest związane z efektywnością w osiąganiu celów oraz psychologią zachowań. MLM to biznes kontaktów i często sam sposób nawiązania relacji jest tutaj kluczem do pozyskania partnerów, dlatego sztuka empatii, umiejętność wczucia się w drugiego człowieka i dostrzeżenie jego potrzeb są niezmiernie istotne. A tego trudno nauczyć się na szkoleniach…”

A dlaczego MLM? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Anna Binek. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 26 – ANNA BINEK

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować