KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 31 – ANNA ŁOSIK

przez Maciej Maciejewski
1129 odsłony

„Biznes MLM jest dla mnie konkretnie opracowanym, strategicznym piciem herbatki czy kawy w taki sposób, aby w konsekwencji ludzie z mojej grupy zarabiali na tym porządne pieniądze. Na etacie pracowałam w życiu tylko 4 lata. Nigdy nie chciałam mieć nad sobą szefa. Teraz jestem kowalem własnego losu. I niech tak zostanie jak najdłużej”.

„Ja nauczyłam się kochać biznes MLM i ludzi w nim pracujących. Dzięki tej branży zrozumiałam, że na otaczający nas świat i życie trzeba patrzeć z innej perspektywy. Oczywiście, że lubię luksus, fajne rzeczy, cenię pieniądze… ale nie przywiązuję do tego większej wagi. Najbardziej kocham kontakty międzyludzkie i czas, kiedy osoby z mojego otoczenia są szczęśliwe. To mi daje największą radość i satysfakcję, a taki stan mam dzięki systemowi MLM” – tak mówi o swoich spostrzeżeniach i odczuciach przesympatyczna Anna Łosik, która była gościem cyklicznego spotkania, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

„Działanie z obowiązku jest poprawne. Działanie z miłości piękne”. Taką oto filozofię w stosunku do przedsiębiorczości i budowania biznesu MLM wyznaje kolejny, nietuzinkowy gość w naszym cyklu „KORONABIZNES”.

Nasza interlokutorka to cudowna kobieta o wielkim sercu, posiadająca ogromną wiedzę z ponad 20 letnim doświadczeniem w systemie MLM.  Zawsze odnosi spektakularne sukcesy. Jest inspiracją dla wielu ludzi, mentorem, nauczycielem, a przede wszystkim człowiekiem, który szanuje wszystkich – bez żadnych wyjątków. Trafić pod jej skrzydła to jak wygrać 6 w LOTTO. Jej kolejne ulubione motto brzmi: „Miło jest być ważnym, ale ważniejsze jest być miłym”.

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl rozmów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Anna Łosik. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 31 – ANNA ŁOSIK

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować