KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 33 – KATARZYNA GRABOWSKA

przez Maciej Maciejewski
1241 odsłony

„W network marketingu najbardziej cenię kontakty międzyludzkie i relacje. W tym systemie zarabiania pieniędzy człowiek nie ma żadnych ograniczeń. W każdej chwili i w bardzo łatwy sposób możemy nawiązać znajomość z ludźmi mieszkającymi nawet w najodleglejszych zakątkach świata i mogą się oni stać naszymi przyjaciółmi, a nawet partnerami w biznesie”.

„Ten model biznesowy oferuje ludziom bardzo dobry rozwój osobisty dzięki specjalistycznym, profesjonalnym szkoleniom. Takich rzeczy, na taką miarę, na taką skalę… nie ma żaden właściciel firmy tradycyjnej. W systemie MLM szkolenia są regularne, intensywne, dobrze organizowane i prowadzone. Jeśli tylko ktoś chce i ma czas, żeby go mądrze zainwestować, to działając w marketingu sieciowym można wskoczyć na naprawdę wysoki poziom mentalny i później korzystać z tych dobrodziejstw na wszystkich innych płaszczyznach życia” – tak mówi o swoich spostrzeżeniach na temat network marketingu Katarzyna Grabowska, która była gościem jednego z naszych cyklicznych spotkań, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również o to, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Od naszej interlokutorki dowiedzieliśmy się o prawdziwych realiach prowadzenia własnej firmy i autentycznych różnicach pomiędzy biznesem tradycyjnym, a systemem MLM. Bezpośrednio od kobiety, która zna te realia jak nikt inny. Od podszewki.

Katarzyna Grabowska jest właścicielką dużej firmy produkcyjnej w UK, ale buduje również struktury w network marketingu. Mama, żona, podróżniczka i menadżer w biznesie MLM. Urodziła się w Krakowie, zrobiła magistra pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i po zderzeniu się z polskim systemem oraz realiami prowadzenia działalności gospodarczej w kraju wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie przebywa do dziś prowadząc wraz z mężem dużą firmę.

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl rozmów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Katarzyna Grabowska. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 33 – KATARZYNA GRABOWSKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować