KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 34 – JOANNA KAŹMIEROWSKA

przez Maciej Maciejewski
950 odsłony

„NIE SZUFLADKUJCIE LUDZI. To jest największy błąd na starcie u prawie każdego człowieka rozpoczynającego działalność w network marketingu. Nigdy nie można decydować za inną osobę. Nie można z góry zakładać, że ktoś nie będzie zainteresowany produktem lub współpracą za nim się z nim nie porozmawia. Każdy, ale to każdy jest naszym potencjalnym klientem, a nawet partnerem biznesowym”.

„Weźmy na przykład moją historię w biznesie MLM. Wystartowałam pomimo tego, że odniosłam sukces i robiłam fajne rzeczy w koncernie tradycyjnym pracując na etacie. Weszłam w network marketing z zamkniętymi oczami, a teraz moja grupa robi największe obroty i pozycje w firmie. Zaczęłam od totalnego zera, jako etatowiec. Okazuje się zatem, że można przyciągnąć każdą osobę. Kwestia tylko odpowiedniego pokazania korzyści, jakie daje ta branża” – tak mówi o swoich spostrzeżeniach na temat network marketingu Joanna Kaźmierowska, która była gościem jednego z naszych cyklicznych spotkań, jakie realizujemy pod wspólnym, roboczym tytułem „KORONABIZNES”.

Tak powiedziała nam podczas wywiadu. Poprosiliśmy ją również o to, aby wyciągnęła z rękawa najmocniejsze karty w tej grze. Wyłącznie tłuste asy. Jadłeś kiedyś tabasco? Otóż te informacje mają o wiele większą moc.

Nasza interlokutorka pochodzi z pięknego miasta Torunia, ale mając 20 lat jako młoda, odważna dziewczyna z wielkimi marzeniami w głowie wsiadła do pociągu i tak znalazła się w wielkim mieście Warszawie. Dzisiaj jest szczęśliwą, całkiem normalna mamą, która jednak nie zapomina o swoich pasjach.

Na co dzień robi to co kocha – inspiruje ludzi, aby otworzyli swoje umysły na nowe możliwości i nie bali się wyjść ze swojej strefy komfortu. W maju 2019 roku po 20 latach pracy w korporacjach na stanowiskach menadżerskich dojrzała do tego, aby postawić wszystko na wykorzystanie swojego potencjału w network marketingu. Teraz każdego dnia dzieli się swoim doświadczeniem i pomaga wielu osobom odnosić sukcesy i uwierzyć w siebie oraz swoje nieograniczone możliwości.

„Każdy z nas ma ukryty w sobie, nieograniczony potencjał, który dzięki odpowiednim relacjom można z drugiego człowieka wyłonić. I to właśnie one są dla mnie najbardziej istotne w biznesie. Relacje idą w parze z szacunkiem i wzajemnym zaufaniem, bez którego trudno rozwijać skrzydła. Dla mnie MLM to marketing relacji, wolność, niezależność oraz przyszłość, bez ponoszenia jakiegokolwiek ryzyka finansowego” – twierdzi nasz gość.

A dlaczego zainicjowaliśmy taki cykl rozmów o network marketingu? Bo już wiadomo. Po prawie dwóch latach poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była właśnie Joanna Kaźmierowska. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 34 – JOANNA KAŹMIEROWSKA

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować