KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 9 – MARLENA SZCZEŚNIAK

przez Maciej Maciejewski

“Jaki jest przepis na sukces? Po pierwsze pracę w marketingu sieciowym zawsze będę porównywała do budowania rodziny i wychowywania dzieci. Bardzo często nasze spotkania biznesowe wyglądają tak, że matki siedzą ze swoimi pociechami na kolanach. Czyli odpowiednia atmosfera. Po drugie trzeba słuchać swojego lidera i używać produkt. Jeśli ktoś tego nie zrozumie, będzie jak żołnierz bez karabinu” – mówi Marlena Szcześniak.

Czy młoda mama może w Polsce rozwijać swój biznes oparty o system MLM? Czy w tej dziedzinie kobieta może liczyć na rozwój i uznanie? Oczywiście, że TAK! W tym odcinku serialu KORONABIZNES naszą interlokutorką była niesamowita Marlena Szcześniak, która od 5 lat współpracuje z polską firmą S’OUVRE INTERNATIONALE. W osiągnięciu zamierzonego celu i rozpoczęciu dynamicznej kariery w systemie marketing sieciowy nie przeszkodził jej własny biznes tradycyjny, który prowadzi od 9 lat, ani ciąża. Jest osobą, która dokonuje rzeczy niemożliwych. Odważna, przebojowa, konsekwentna, niezwykle inteligentna, zdeterminowana na cel kobieta. 

Istnieje pewien stereotyp dotyczący ludzi pochodzących z małej miejscowości czy też wielodzietnej rodziny. Jednak to tylko utarty stygmat. Podczas tego live Marlena wyłożyła kawę na ławę. Poznaliśmy bliżej Matkę Polkę. Zobaczyliśmy jaki potencjał i wulkan energii tkwi w polskiej kobiecie, która ceni niezależność i dobre zarobki. W swoim krótkim życiu Marlena zaliczyła wiele trudnych chwil, o których powiedziała, że ją tylko wzmocniły jeszcze bardziej. Dlaczego jej się to przydało właśnie teraz? 

Bo już wiadomo. Po roku poważnych problemów społeczno-ekonomicznych już wiemy, które zawody i jakie działalności gospodarcze są najbardziej narażone na ryzyko. Ten rok pieprzonej, covidowej obstrukcji pokazał jak na dłoni, czym w XXI wieku powinien się zajmować w kwestiach generowania dochodu i zapewnienia godnej egzystencji swojej rodzinie, każdy inteligentny człowiek.

Średnie firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze umierają jedna za drugą. Przedsiębiorcy nie mają już na ZUS, a do lodówki coś trzeba wkładać. Za internet trzeba zapłacić, bo dziecko szkołę ma zdalną. Kasa musi się zgadzać – takie są prawa fizyki. Nie ma lekko. Nie jesteśmy u babci na pączkach!

Turystyka, hotelarstwo, restauracje, sektor beauty, branża health & wellness i wiele innych nie mogą dziś zarabiać. Padają jak kawki. Pandemia niweczy plany zawodowe wielu ludziom już od roku i nic nie wskazuje na to, aby coś się w tym kierunku zmieniło.

Tymczasem jest prosty system pracy, alternatywna metoda do zarabiania pieniędzy, która od roku rozwija się tak dynamicznie, że w szoku są specjaliści ekonomiczno-biznesowi na całym świecie. W szoku są sami właściciele i współpracownicy tych firm. To MLM czyli multi level marketing. Albo marketing sieciowy czyli network marketing – jak kto woli.

W 2020 roku czyli właśnie w okresie posuchy i wielkich kłopotów dla wielu sektorów, firmy z branży MLM zanotowały wzrosty sprzedaży, jakich nie osiągały nigdy wcześniej. Nawet po 300%. Co za tym idzie, osoby z nimi działające również zarabiają teraz więcej. To jest sztos. To jest biznes, który nie ima się żadnych kryzysów. Mało tego, kiedy inni mają problemy to MLM z tego korzysta i pnie się w górę. Tam, gdzie jedni tracą, ktoś inny musi zyskać. Bo pieniądze nigdy nie giną. Jedynie zmieniają właścicieli. Takie są prawa fizyki.

Dlatego zainicjowaliśmy cykl specjalnych wywiadów edukacyjnych, roboczo nazwanych KORONABIZNES. Gościem, który wpadł ostatnio w nasz krzyżowy ogień pytań była Marlena Szcześniak. Rozmawialiśmy o tym, jak sprawnie i profesjonalnie zarabiać pieniądze w dobie pandemii. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak zarabiać pieniądze w dobie pandemii? Część 9 – MARLENA SZCZEŚNIAK

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą w jaki sposób wygenerować dochód w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i liczyć pieniądze, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować