Kosmetyczne produkty od firmy Jeunesse nagrodzone w konkursie Pure Beauty Global Awards 2021

przez Maciej Maciejewski

Aż pięć produktów od network marketingowej firmy Jeunesse Global zostało nagrodzonych w finale konkursu Pure Beauty Global Awards 2021. Ten prestiżowy w branży kosmetycznej projekt jest realizowany przez pismo Cosmetics Business.

O których konkretnie produktach mowa? Chodzi o dystrybuowane w systemie MLM przez partnerów biznesowych firmy Jeunesse Global następujące wyroby kosmetyczne: E · VŌK Aqua Serene, E · VŌK Emerald Bliss, Jeunesse Spa Botanicals Duo Body Bar, Naära Beauty Drink oraz DIMND W.

– Cieszymy się, że wybór naszych najnowszych produktów znalazł się na liście finalistów konkursu Pure Beauty Global Awards 2021 i dziękujemy redakcji magazynu Cosmetics Business za zwrócenie na nich uwagi – powiedział Scott Lewis, główny wizjoner w firmie Jeunesse. – Przez cały rok 2020 inwestowaliśmy w rozwój innowacyjnych produktów, wprowadzając na rynek aż 20 nowych wyrobów. Uhonorowanie pięciu z nich w kilku kategoriach jest satysfakcjonującym uhonorowaniem dla pracy naszego zespołu ds. rozwoju produktów i naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych kosmetyków naszym klientom i dystrybutorom na całym świecie – dodał Lewis.

Do wzięcia udziału w konkursie Pure Beauty Global Awards zespół redakcyjny pisma Cosmetics Business otrzymuje każdego roku prawie 800 produktów z 42 krajów. Nagrodzone produkty Jeunesse zostały zaprezentowane w marcowym wydaniu magazynu, a zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wirtualnej ceremonii wręczenia nagród na żywo, która odbędzie się 12 maja br.

Mogą Cię również zainteresować