Magazyn Forbes przyznał firmie Melaleuca tytuł jednego z najlepszych pracodawców w Ameryce. Czwarty rok z rzędu

przez Maciej Maciejewski

Biznes MLM ponownie uhonorowany. Firma Melaleuca znów została uznana za jedno z najlepszych miejsc pracy w całych Stanach Zjednoczonych. Czwarty rok z rzędu magazyn Forbes umieścił tę spółkę w swoim prestiżowym rankingu.

Forbes umieścił network marketing o nazwie Melaleuca na tegorocznej liście najlepszych amerykańskich pracodawców. Należy dodać, że magazyn uhonorował już tę spółkę takim tytułem w latach 2021 i 2022. W roku 2022 Melaleuca znalazła się również na liście najlepszych pracodawców dla kobiet w Ameryce.

Prezes wykonawczy spółki Melaleuca, Frank VanderSloot, powiedział: – W firmie dokładamy wszelkich starań, aby wypełniać naszą misję ulepszania życia i zapewniania pozytywnego, przyjaznego środowiska wszystkim członkom naszego zespołu. To hołd dla wyjątkowego teamu ludzi, którzy tu pracują i jestem dumny z ich ogromnych osiągnięć. To oni zbudowali ten biznes i sprawili, że odniósł tak wielki sukces.

Ranking Forbes wyróżnia 500 spośród ponad 200 000 firm średniej wielkości w całych Stanach Zjednoczonych, wzmacniając reputację spółki Melaleuca jako firmy zapewniającej doskonałe doświadczenie zawodowe.

Coroczny raport Forbesa opierają się na danych Statista opracowanych przez znaną, niezależną firmę badawczą, która anonimowo przeprowadziła wywiady z 45 000 pracowników amerykańskich firm zatrudniających co najmniej po 1000 osób. Melaleuca zatrudnia około 2000 pracowników w samych Stanach Zjednoczonych.

Mogą Cię również zainteresować