Marka Prouvé wyróżniona przez Portugalski Związek Networkerów

przez Maciej Maciejewski

União Networkers Portugueses (Portugalski Związek Networkerów) podsumował 2020 rok w branży MLM i po raz kolejny docenił działalność Prouvé na tamtejszym rynku. To następny dowód na dynamiczny rozwój tej marki w Europie.

União Networkers Portugueses zrzesza specjalistów marketingu sieciowego, którzy analizują działalność firm z tej branży na rynku portugalskim, zbierają i publikują informacje na temat ich aktywności, tworzą podsumowania i rankingi.

Co roku na podstawie tych analiz przyznają nagrody Multinivel Portugal Awards. W tegorocznej edycji marka Prouvé zajęła trzecie miejsce w rankingu Najlepsza Firma MLM 2020 w Portugalii. Otrzymała także tytuł Objawienie 2020 roku (Revelation Multilevel Company 2020). Wyróżnienie to zostało przyznane tylko dwóm firmom. Tytuł ten nadawany jest w oparciu o analizę różnych wskaźników, między innymi: nowe partnerstwa, zaangażowanie członków, wzrost w prezentacjach publicznych i internetowych, plan zysków, potencjał wzrostu.

Portugalia to jeden z największych i najdynamiczniej rozwijających się rynków, na których działa Prouvé. Portugalscy ambasadorzy i partnerzy świetnie poradzili sobie w 2020 roku, opanowanym przez pandemię koronawirusa. Dzięki swojej aktywności i zaangażowaniu spektakularnie zwiększyli obroty i znacznie rozbudowali swoje struktury. Wielu z nich awansowało także na wyższe pozycje.

Mogą Cię również zainteresować