Medical Marijuana & Kannaway zgarnęły prestiżowe nagrody CEO World Awards 2020

przez Maciej Maciejewski
1019 odsłony

Koncern Medical Marijuana ogłosił, że firma oraz jej network marketingowa, zależna spółka Kannaway otrzymały dwie prestiżowe nagrody CEO World Awards w VIII edycji konkursu CEO World Awards 2020. Cenne statuetki zgarnęli Blake Schroeder i dr Stuart Titus.

źródło: Pixabay

Blake Schroeder, dyrektor generalny Kannaway, został uhonorowany srebrną nagrodą dla najlepszego dyrektora generalnego roku – The Maverick, za swoje wysiłki na rzecz przewodzenia międzynarodowej ekspansji tego biznesu MLM w ostatnich latach. Natomiast dyrektor generalny Medical Marijuana – dr Stuart Titus, został laureatem brązowej nagrody w kategorii Top CEO of the Year – The Visionary za prowadzenie spółki w nowoczesnym stylu przez ponad dekadę w branży konopnej (CBD).

– Jesteśmy pasjonatami rozpowszechniania dostępu do wysokiej jakości CBD na całym świecie, a robienie tego oznaczało wytyczenie nowych ścieżek dla całej branży w ciągu ostatnich 10 lat – powiedział dr Titus. – To zaszczyt być docenionym, ale jako branża wciąż mamy dużo pracy – dodał.

CEO World Awards to coroczny program wyróżniający różne sektory gospodarcze i branże, honorujący dyrektorów generalnych, kierownictwo, przedsiębiorców, innowatorów i całe zespoły zarządzające w organizacjach biznesowych w Azji, Australii i Nowej Zelandii, Kanadzie i USA, Europie, Meksyku, Karaibach oraz w Ameryce Środkowej i Południowej, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Coroczne nagrody CEO World Awards są częścią programu SVUS Awards® z Doliny Krzemowej.

– Ekspansja międzynarodowa była głównym celem biznesu Kannaway w ostatnich latach i kiedy patrzymy w naszą przyszłość spodziewamy się, że będzie to nadal kontynuowane – powiedział Blake Schroeder. – Nasze osiągnięcia w 2019 roku napędzały naszą ekspansję w Europie i Azji, więc zamierzamy kontynuować naszą działalność właśnie z takim rozmachem – dodał.

Mogą Cię również zainteresować