Michał Skołozdrzy w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1416 odsłony

Facet niesamowicie inteligentny, komunikatywny i błyskotliwy. Swoją charyzmą, kompetencjami, odpowiedzialnością i pewnością… promieniuje z kilku kilometrów, a poziomem pracowitości mógłby obdarować kilka województw. Albo nawet stanów. Wszak nie bez powodu pomimo tak młodego wieku można go nazwać mistrzem biznesu MLM. Każda, nawet krótka rozmowa z nim jest niesamowitą lekcją życia. Uwielbiam tego człowieka. Amen.

Michał Skołozdrzy

Lider w 100% kompetentny. Dowód? Proszę bardzo. Oto jeden z jego wpisów na Facebooku: „Na mojej drodze biznesowej spotkałem ogrom ludzi, którzy po zadaniu im pytania „jakiego elementu podczas codziennej pracy od strony pracodawcy/współpracowników Ci najbardziej brakuje?” – odpowiadali jednoznacznie. DOCENIENIA. Oczywiście każdy z nas ma inny tzw. próg emocjonalny, na jednych to działa bardziej, na drugich mniej, jedni w większym stopniu potrzebują docenienia, a inni mniej. Jednak każdy z nas otrzymując dodatkową gratyfikację za sumiennie wykonaną pracę czuje satysfakcję. Momentalnie pojawia się poczucie spełnienia oraz duma z dobrze wykonanego zadania.

Sam kiedyś byłem osobą, która nie potrzebowała dodatkowych pochwał do tego, aby zmobilizować się do pracy czy doprowadzić dany projekt do końca, w możliwie jak najlepszym wykonaniu. Aż w pewnym momencie stanąłem na scenie przed tysiącami ludzi, aby odebrać gratulacje za swoje pierwsze zawodowe sukcesy. Wtedy odkryłem, jaką siłę daje poczucie bycia w odpowiednim miejscu z odpowiednimi ludźmi przy jednoznacznym szacunku do wykonanej pracy. Dziś, kilka lat później, przepełnia mnie duma z tego, że sam mogę tworzyć ów środowisko do wzrastania i podnoszenia swoich kwalifikacji przez poszczególne osoby, przy dbałości o element docenienia”.

Krótka piłka. Ciekawą rozmowę udało mi się z Michałem Skołozdrzym nagrać niedawno na Gran Canaria, podczas wycieczki zorganizowanej przez polską, działającą w systemie MLM spółkę S’OUVRE. Mój interlokutor na co dzień kocha sport i często podczas swoich prelekcji porównuje działalność w biznesie do zagadnień związanych z uprawianiem różnych dyscyplin sportowych. I o tym m.in. jest ten wywiad. Ale nie tylko… Zapraszam:

Mogą Cię również zainteresować