Milena Michalczyk: Wiem w jaki sposób zyskać zdrowy i piękny wygląd

przez Maciej Maciejewski
934 odsłony

„Moje szczególne zainteresowanie żywieniem i ogólnie szerokorozumianym zdrowym trybem życia wzięło się z miłości. Jestem mamą, więc ten temat nie jest dla mnie bardzo ważny tylko i wyłącznie jako dla człowieka, ale muszę dbać i troszczyć się już o swoją całą rodzinę. Dlatego musiałam się nauczyć prawidłowego odżywiania i profesjonalnej suplementacji, a co najważniejsze, marketing sieciowy bardzo mi w tym cały czas świetnie pomaga”.

„Jaki jest najlepszy sposób na zachowanie dobrego zdrowia? Nie jeść, gdy się nie chce i przestać jeść, gdy jeszcze jest chęć do jedzenia” – powiedział Budda. A potem Sadi z Szirazu dodał: „Bo człowiek nie żyje po to, aby jadł, ale je dlatego, żeby żył”.

Kochani nie ma tematu ważniejszego niż nasze zdrowie. Nie ma. Każdy człowiek chce czuć się dobrze, a bez zdrowego organizmu – zarówno pod kątem psychicznym, jak i fizycznym – o szczęściu i dobrym samopoczuciu można tylko pomarzyć. Dlatego poprosiłem o rozmowę na ten temat osobę kompetentną…

Promotorka Zdrowego Stylu Życia. Specjalistka ds. żywienia z doświadczeniem i praktyką. Autorka programu „TEAM SLIM, którego misją jest świadome odżywianie oraz zmiana nawyków żywieniowych. Lider network marketingu. Absolwentka elitarnych szkoleń Piotra Kreniga, m.in. „Mistrz profesjonalnej rekrutacji” i „Networker pro online”.

Ukończyła liczne szkolenia i kursy z dziedziny rozwoju osobistego u Kamili Rowińskiej oraz Mateusza Grzesiaka. Posiada 7-letnie doświadczenie w doradztwie obsługi klienta i sprzedaży w korporacjach sektora finansowego oraz praktykantka w projektach budowania sieci dystrybucji sprzedaży.

Obecnie koordynuje rozwój sprzedaży w 3 województwach dla jednej z polskich korporacji, która wykonuje czynności dystrybucyjne w zakresie ubezpieczeń, oszczędności i inwestycji. Prywatnie szczęśliwa i spełniona kobieta oraz mama dwójki chłopców. Pasjonatka rozwoju duchowego i pracy na energiach.

Jak każdy człowiek kieruje się wartościami, które dają jej poczucie spełnienia i sprawczości, a jednymi z nich są autentyczność i profesjonalizm. Jej motto życiowe brzmi:

Szczęście to nie stacja, tylko sposób podróżowania.

Drodzy Czytelnicy. Nasza rozmowa odbyła się 1 stycznia 2024 roku na fanpage Network Magazynu – jedynego w Polsce, niezależnego pisma o biznesie DS/MLM. Dziś nietuzinkowe, konkretne, bezcenne wskazówki edukacyjne od samej Mileny Michalczyk są zarchiwizowane i możecie je wysłuchać w tym miejscu:

„Opowieść o przechlanych świętach Bożego Narodzenia”

Mogą Cię również zainteresować