Modne miejsce warszawiaków

przez Monika Wilga

Le Pukka Concept Store to niezwykłe miejsce na warszawskim Powiślu – połączenie sklepu, galerii i showroomu oraz internetowa platforma. Jeśli szukasz przedmiotów, które będą doskonale pasować do Twojego indywidualnego „DNA Stylu”, koniecznie odwiedź Le Pukka.


W Le Pukka Concept Store znaleźć można krzesła, fotele, sofy, stoły i stoliki, oświetlenie, regały, a także ozdoby ścienne i akcesoria designu wnętrz. Ci, którzy szukają oryginalnych prezentów, również nie będą zawiedzeni – Le Pukka oferuje wyjątkowe designerskie drobiazgi. Nawet najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku oferowane są w ciekawych i modnych formach, dzięki czemu stają się efektownymi ozdobami. Zamysłem właścicielki concept store’u było umożliwienie tym, którzy urządzają swoje mieszkania, wybrania mebli i akcesoriów pasujących do ich „DNA Stylu” i charakteru. Dlatego właśnie Le Pukka to nie tylko sklep, ale także miejsce, które może dostarczyć inspiracji.


– Wiele osób przychodzi do nas po oryginalny prezent. Zwłaszcza w weekendy pojawiają się osoby, które wybierają urodzinowe, ślubne lub inne okolicznościowe upominki. Mają pewność, że ich podarunek będzie niepowtarzalny – mówi Katarzyna Barwińska, właścicielka concept store’u.

Ofertę zobaczyć można na stronie www.lepukka.pl lub w Le Pukka Concept Store,
w Warszawie przy ul. Solec 58/60, gdzie zawsze można liczyć na fachową poradę dotyczącą wystroju wnętrz oraz w przyjaznej atmosferze wypić filiżankę kawy.

Mogą Cię również zainteresować