MONAT Global awansował Carlę Hernandez na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu globalnego

przez Maciej Maciejewski
335 odsłony

Firma MONAT Global ogłosiła awans Carli Hernandez na stanowisko wiceprezesa ds. marketingu globalnego. Na swoim rozszerzonym stanowisku Carla Hernandez kieruje obecnie szeroko rozumianymi, globalnymi działaniami marketingowymi tego koncernu MLM.

źródło: Facebook.com

Carla Hernandez dołączyła do MONAT w 2022 roku jako wiceprezes ds. marketingu marki i komunikacji. Jest dwukrotną zdobywczynią nagrody Emmy, ma ponad 25-letnie doświadczenie w rozwoju marki, marketingu społecznościowym i mediach cyfrowych. Jej kariera rozpoczęła się w telewizji, gdzie pracowała i kierowała zespołami marketingowymi dla ABC, NBC, CBS i Univision. W 2019 roku zdecydowała się na karierę w branży sprzedaży bezpośredniej & marketing sieciowy. 

– Praca wykonywana przez moje zespoły ma bezpośredni wpływ na naszych klientów i działalność niezależnych partnerów rynkowych MONAT na całym świecie – powiedziała Carla Hernandez. – Dla mnie prawdziwą wisienką na torcie jest możliwość pracy z innowacyjną marką, która jest w równym stopniu zainteresowana tworzeniem niesamowitych produktów, jak i utalentowanymi przedsiębiorcami – dodała.

Firma MONAT Global rozwija obecnie swój kosmetyczny biznes MLM w Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Litwie, Hiszpanii, Francji, Polsce, Australii i Nowej Zelandii.

Mogą Cię również zainteresować