NATUR DAY – nowe zestawy produktów do pielęgnacji skóry

przez Katarzyna Wagner
1360 odsłony

Działająca w systemie MLM polska spółka NATUR DAY wprowadziła do swojej oferty nowe, interesujące produkty. Cieszy nas rozwój tego biznesu, gdyż w ramach naszego projektu edukacyjno-konsultingowego Akademia MLM pomogliśmy mu przecież w starcie…

„Kosmetyki NATUR DAY to produkty codziennego użytku, lecz niezwykłe. Ich skrupulatnie dobrane składy wzbogacone w 100% naturalnymi ekstraktami roślinnymi to pewność dobroczynnego działania na nasz największy organ ciała – naszą skórę. Bogactwo składu produktów NATUR DAY to odzwierciedlenie potrzeb naszej skóry i włosów, ponieważ narażone są one na niesprzyjające warunki każdego dnia – zmiany temperatur, klimatyzacja, zanieczyszczenie powietrza, barwione tkaniny ubrań i wiele innych czynników wpływają na kondycję naszego ciała od zewnątrz.” – czytamy na portalu firmy.

W portfolio firmy NATUR DAY pojawiły się dwa nowe zestawy produktów – złoty i srebrny, które cechuje zastrzeżona formuła Medic Alba® czyli połączenie 3 składników, które tworzą bogatą bazę fitoterapeutyczną. W skład złotego zestawu wchodzą: szampon i maska do włosów, żel do mycia ciała, balsam do ciała i żel do higieny intymnej. Linia codziennej pielęgnacji NATUR DAY jest stworzona po to, aby klienci otrzymali produkty bezpieczne, czyste i dające zamierzone rezultaty, a ponadto wypełniające łazienkę naturalnymi kompozycjami zapachowymi.

Zestaw ZłotyZestaw Złoty

Skóra każdego dnia narażona jest na wiele czynników zewnętrznych, dlatego potrzebuje odpowiedniego nawilżenia i ukojenia. Żel do mycia ciała, którego używamy przecież codziennie, powinien spełniać nie tylko podstawową funkcję delikatnego oczyszczenia skóry. To jego główne zadanie, ale firma wspomogła go naturalnymi ekstraktami roślinnymi, które działają jak suplementacja dla naszego ciała od zewnątrz. Żel ma delikatny zapach, a po jego użyciu poczujesz świeżość i długotrwałe nawilżenie skóry. Balsam do ciała z kamelią japońską i miłorzębem japońskim to esencja piękna kobiet Dalekiego Wschodu. Podczas aplikacji balsamu wykonujemy masaż skóry, który pozwoli działać naturalnym ekstraktom roślinnym, a my poczujemy unoszący się w powietrzu delikatny aromat kwiatów Japonii, a na skórze aksamitną gładkość. Żel do higieny miejsc intymnych – skrupulatnie dobrany skład kosmetyku ma za zadanie delikatnie pielęgnować skórę okolic intymnych, nie naruszając warstwy ochronnej. Zawarty w składzie żelu kwas mlekowy powoduje utrzymanie prawidłowego pH skóry okolic intymnych. Aloes posiada właściwości gojące, łagodzi stany zapalne i regeneruje.

Skóra to największy organ człowieka. Nasza skóra każdego dnia wykonuje ciężką pracę produkując nowe komórki, stare „wypychając” do góry. Trzeba o nią dbać nader inteligentnie i dlatego firma NATUR DAY stworzyła swój zestaw srebrny – kozie mleko do kąpieli, masło shea i peeling solny.

Zestaw SrebrnyZestaw Srebrny

Kąpiel jest jedną z czynności przynoszącą relaks dla ciała i ducha. Kozie mleko ma niesamowity wpływ na nasz organizm nie tylko, kiedy je spożywamy, ale również kiedy ma styczność z naszą skórą. Kozie mleko zawiera naturalny kwas mlekowy, który zapewnia nam neutralne pH skóry, dzięki czemu nie naruszamy naturalnej bariery ochronnej naskórka. Przy regularnym korzystaniu z koziego mleka podczas kąpieli będziemy cieszyli się nawilżoną i gładką skórą oraz miękkimi włosami.

Produkt do ciała z masłem shea oraz olejem kokosowym to kosmetyk cudowny sam w sobie. Latem nasza skóra narażona jest bezpośrednio na oddziaływanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, zimą – niemalże bez przerwy ma kontakt z odzieżą. Przy intensywnym tempie życia potrzebujemy mocno nawilżyć naszą skórę w 100% naturalnymi produktami, które przyniosą nie tylko elastyczność, ale również wzmocnią cement komórkowy rogowej warstwy skóry.

Aby nasza skóra była w dobrej kondycji, powinniśmy regularnie złuszczać martwy naskórek. Peeling od NATUR DAY robi coś więcej niż tylko pomaga w pozbyciu się obumarłych komórek zewnętrznej warstwy naskórka. Idąc w zgodzie z hojną naturą, firma włączyła do swojego peelingu zarówno składniki aktywne, które w momencie masażu skóry mają możliwość lepszego działania, jak również naturalne oleje, aby wartość odżywcza takiego zabiegu dla naszej skóry była kompletna.

Higiena osobista człowieka to głównie higiena skóry, która obejmuje: systematyczną pielęgnację i utrzymywanie czystości, hartowanie i odpowiedni ubiór. Utrzymywanie czystości i pielęgnacja skóry polega przede wszystkim na myciu i kąpieli, gdyż czysta, napięta i jędrna skóra, doskonałe nawilżenie i świeży cudowny zapach to minimum, jakie powinniśmy dać sobie i swojej skórze raz na kilka dni. Zatem polecamy zwrócić szczególną uwagę na nowe zestawy od NATUR DAY.

 

Mogą Cię również zainteresować