Nowość. Jonizator Aqua Sativa Life

przez Maciej Maciejewski

„Czy kiedykolwiek musiałeś nosić ciężkie zgrzewki z wodą lub szukać miejsca, w którym mógłbyś uzupełnić zapasy? Czy wyobrażałeś sobie, jakby to było, każdego dnia mieć zdrową, bieżącą wodę, w każdym miejscu i o każdej porze? Oto rewolucja” – tak swój nowy produkt promuje działająca w systemie MLM polska firma Sativa Life.

Firma Sativa Life znana jest na rynku przede wszystkim z produktów wytwarzanych na bazie konopi. Tymczasem spółka wprowadziła niedawno do swojego portfolio nowość w postaci filtra do wody o nazwie Jonizator Aqua Sativa Life. Co zdaniem decydentów tego przedsięwzięcia MLM klienci powinni osiągnąć kupując to urządzenie?

„Twoja woda od dziś będzie zawsze czysta, świeża (bez przechowywania kilka miesięcy) i świetna w smaku. Będzie zawsze pod ręką – jesteś niezależny, nie musisz odwiedzać sklepu, żeby napić się wody. Oszczędzasz miejsce, gdyż filtr zajmuje o wiele mniej powierzchni niż zapas wody butelkowanej. Już w naszej ofercie kompaktowe i zgrabne filtry do wody, które odmienią wodę w Twoim domu i w Tobie!” – czytamy w materiałach promocyjnych.

Komentarz Agaty Giętki: – Od 3 tygodni jestem użytkownikiem urządzenia do jonizacji wody – Aqua  Sativa Life. Długo szukałam filtru do domu, który zamieni moją „kranówkę” w wodę zdrową, żywą, alkaliczną i wodorową. Jak tylko pojawił się na rynku ten Jonizator, bez wahania kupiłam go z uwagi na bardzo ważną funkcję. Dzięki pięciostopniowej filtracji może on przetwarzać bez użycia prądu wodę z kranu – chlorowaną, zanieczyszczoną – na czystą wodę alkaliczną, wodorową, zdrową i leczniczą dla naszego organizmu. Dla mnie, jako technologa chemika, ma szczególne znaczenie to – że urządzenie zamienia szkodliwy (dodatni) potencjał REDOX wody pitnej na UJEMNY (ORP od – 100 do – 400 ). Produkuje wodę o podwyższonym Ph (od 8,3 do 9,5 pH). Jest to zatem woda zbliżona składem do takiej, którą mieliśmy na Ziemi wiele, wiele lat temu. Dodatkowym plusem jest to, że już nigdy nie zakupię do domu żadnych plastikowych butelek, co ma też ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego i ekologii. Jestem zero waste.

Mogą Cię również zainteresować