Nowy dyrektor generalny w firmie DXN

przez Maciej Maciejewski
311 odsłony

Działający w systemie MLM projekt o nazwie DXN Holdings mianował Prajitha Pavithrana na swojego nowego dyrektora generalnego. Zdaniem prezesa wykonawczego i założyciela DXN to kompetentny specjalista.

Prajith Pavithran ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w firmie i jej spółkach zależnych. Do DXN dołączył w 2001 roku, jako dyrektor ds. sprzedaży i szkoleń, jednak szybko awansował na kilka stanowisk kierowniczych w grupie. Zarządzał ważnymi operacjami w Indiach, Filipinach i Meksyku, aż w 2010 roku został dyrektorem regionalnym na Amerykę Łacińską.

Ostatnio, jako dyrektor ds. marketingu, napędzał rozwój firmy, szczególnie w Ameryce Łacińskiej. Pod jego kierownictwem region ten stał się najszybciej rozwijającym się rynkiem grupy i największym źródłem sprzedaży, generując ponad 50% przychodów.

Prezes wykonawczy i założyciel DXN Datuk Lim Siow Jin stwierdził, że ta nominacja oznacza strategiczny ruch w kierunku świeżego przywództwa z nowymi spostrzeżeniami: „Jego wiedza specjalistyczna i udana ekspansja w głównych obszarach DXN czynią go właściwym liderem grupy. Jego rozległa wiedza na temat ważnych rynków pomoże Grupie DXN poruszać się w zmieniającym się krajobrazie biznesowym i zapewni długoterminowy sukces”. Prajith Pavithran przejął stanowisko dyrektora generalnego od 65-letniego Teoha Hang Chinga, który ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego i dyrektora wykonawczego.

Mogą Cię również zainteresować