Oriflame ma pierwszą kobietę na stanowisku kierowniczym w Indiach

przez Maciej Maciejewski
159 odsłony

Szwedzka firma zajmująca się marketingiem sieciowym postawiła na zmiany w kierunku równości płci, mianując pierwszą kobietę na stanowisku kierowniczym w Indiach. Nominacja ta stanowi ważny kamień milowy w historii Oriflame i podkreśla rosnące znaczenie kobiet na stanowiskach kierowniczych.

Nowa liderka, której nazwisko nie zostało jeszcze ogłoszone, wnosi do swojej nowej roli bogate doświadczenie i wiedzę. Będzie odpowiedzialna za kierowanie działalnością Oriflame w Indiach i podejmowanie strategicznych decyzji, które mają napędzać spółkę w tym rejonie świata. 

Firma Oriflame znana jest z wysokiej jakości produktów kosmetycznych i w ostatnich latach z powodzeniem zadomowiła się na rynku indyjskim. Mając tam na czele kobietę, przedsiębiorstwo ma nadzieję na dalsze umacnianie swojej pozycji rynkowej i odkrywanie nowych możliwości rozwoju.

Powołanie kobiety na tak znaczące stanowisko kierownicze w Indiach jest oznaką postępującej równości płci w świecie korporacji. Podkreśla zaangażowanie Oriflame w pielęgnowanie talentów bez względu na płeć i tworzenie włączającej kultury korporacyjnej.

W indyjskiej gospodarce, tradycyjnie zdominowanej przez mężczyzn, jest to zachęcający znak na przyszłość. Pokazuje, że firmy MLM są gotowe rozpoznać i wykorzystać umiejętności oraz potencjał kobiet. Oriflame zawsze angażowała się w odpowiedzialność społeczną i zrównoważony rozwój, zatem mianowanie pierwszej kobiety lidera w Indiach na tak wysokie, eksponowane stanowisko to kolejny krok w kierunku bardziej zróżnicowanego i sprawiedliwego środowiska biznesowego.

Mogą Cię również zainteresować