Paulina Zgoda: Normalna praca? Nie mam na to czasu!

przez Maciej Maciejewski

„Inspirują mnie ludzie i kultury innych krajów. Uwielbiam podróżować, dlatego działam w network marketingu. To system, który umożliwia rozwój zawodowy bez rezygnowania z pasji. Wystarczy działać. Zawsze wiedziałam, że najważniejsze w spełnianiu marzeń są motywacja i determinacja” – mówi Paulina Zgoda z firmy Juice Plus+.

Paulina Zgoda

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że działająca w systemie network marketing firma Juice Plus+ nominowała Stuart Kronauge na stanowisko CEO, dzięki czemu została ona pierwszą kobietą na czele tej organizacji MLM. Dziś przedstawiamy kolejną gwiazdę tego biznesu, jednak tym razem zajmującą się budowaniem struktur. Miałem dziś przyjemność porozmawiać o marketingu sieciowym z Pauliną Zgodą, którą zapytałem o to, które atrybuty systemu MLM ceni sobie najbardziej:

– MLM to dla mnie wolność. Kiedyś moja mama zapytała „dlaczego nie znajdziesz normalnej pracy?” Ja odpowiedziałam: „Mamo, mam tyle pięknych miejsc do zwiedzenia, ciekawych ludzi do poznania, pasji do zrealizowania, że chociaż bym chciała normalnie pracować, to po prostu nie mam na to czasu!”– opowiada Paulina Zgoda.

A dlaczego do współpracy wybrała akurat tę, a nie inną firmę MLM? – Juice Plus+ zainteresowałam się mieszkając w Australii, gdzie ludzie mają ogromną świadomość tego co jedzą i jak warto dbać o swój styl życia. Dodatkowo pochodzę z rodziny lekarskiej, gdzie temat dbania o zdrowie jest na porządku dziennym więc, gdy przyszła możliwość dołączenia do network marketingu z produktami Juice Plus+ wszystko złożyło się w całość – wspomina.

Na koniec porozmawialiśmy o obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej. Jak problemy dotykające świat już od roku wpłynęły na jej biznes? – Kwarantanna i lockdown były i cały czas są ogromną szansą rozwoju. Po pierwsze, ludzie zaczęli bardziej dbać o odporność i świadomie się suplementować, a po drugie wszystkie czynniki sprzyjają pracy online. To są ogromne możliwości zainspirowania innych ludzi do tego systemu pracy. Jestem już ponad 5 lat w branży MLM i zauważyłam ciekawą rzecz – młodych ludzi już nie motywują tak bardzo pieniądze, a właśnie wolność, swoboda, poczucie sensu i przyjemności. A ten biznes to oferuje! – komentuje moja rozmówczyni. A na koniec polecam świetne wideo. Oto Paulina Zgoda:

Mogą Cię również zainteresować