PMI Lean Days. Dni wartości dodanej dla Twojego biznesu

przez Tomasz Kubiak
136

W dniach 18-19 maja 2013 roku w Łodzi odbędzie się druga edycja konferencji Lean Days organizowanej przez łódzki oddział PMI. W czasie dwudniowej sesji zaplanowano szereg wykładów połączonych z praktycznymi warsztatami, ćwiczenia oraz gry symulacyjne.

W odpowiedzi na sukces pierwszej edycji warsztatów Lean Days, łódzki oddział PMI zaprasza wszystkich zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy w zakresie zarządzania projektami i lean management do udziału w drugiej edycji konferencji. Tym razem, w czasie dwudniowego spotkania w Łodzi (18-19 maja 2013 roku) uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach prowadzonych przez doświadczonych trenerów, panelach dyskusyjnych, sesji praktycznych warsztatów oraz ćwiczeń.

Wśród prelegentów drugiej edycji Lean Days znaleźli się Chris Poole, Irena Sobańska, Marcin Żmigrodzki, Paweł Gąsowski, Artur Biały, Krzysztof Kowal, Michał Szymczyk. Uczestnictwo w konferencji to niezwykła okazja do zdobycia nowych umiejętności, wymiany doświadczeń i poznania wielu interesujących osób. Dodatkowo, udział w dwudniowym spotkaniu daje możliwość zdobycia aż 16 punktów PDU dla osób z certyfikacją PMI.

Szczegóły konferencji,  formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są na oficjalnej stronie Lean Days 2013 – www.pmileandays.org. Uwaga: ilość miejsc ograniczona. Dla zgłoszeń przesłanych do 31 marca organizatorzy przewidzieli specjalny rabat! Nie zwlekaj do ostatniej chwili! Zapisz się już dziś i wspólnie z nami poszerzaj swoje biznesowe horyzonty!

Mogą Cię również zainteresować