Brooklyn Friends Preschool Admissions Essay Legalize Gay Marriage Essay Papers Free Lance Work On Resume Uwa Masters Application Essay

Pomimo kwarantanny ARIIX notuje rekordowe wzrosty. Na jesień firma wchodzi oficjalnie do Polski

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie MLM firma ARIIX zakończyła kwiecień rekordowym w swojej historii tygodniem sprzedaży na rynku europejskim. Spółka zaliczyła sprzedaż na poziomie ponad 3,1 mln USD. Teraz firma planuje zwiększenie obrotów za pomocą jeszcze mocniejszego rozwoju rynków zagranicznych.

– Pracujemy nad pozycją lidera w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego, a pasja do produktów naszej firmy oraz zainteresowanie oferowanymi możliwościami biznesowymi, rynek wciąż napędza nasz sukces – powiedział Cameron Bott, prezes ARIIX International. – Najlepsze jest to, że wszyscy wiemy, iż to dopiero początek! – dodał Bott.

Zdaniem decydentów firmy rynek europejski stał się trzecim co do wielkości regionem dla biznesu ARIIX. W ciągu ostatniego roku wzrósł aż o 90%. W trzecim kwartale 2020 roku firma otworzy oficjalnie swoją działalność w Hiszpanii, Szwajcarii i Polsce, wprowadzając marki ARIIX do 24 krajów na czterech kontynentach, z 12 biurami na całym świecie. Spółka spodziewa się, że gwałtowny wzrost międzynarodowej ekspansji jeszcze zwiększy przychody o 13%, prognozując wzrost z 230 mln USD w 2019 roku do 260 mln USD w roku 2020.

Od 2012 roku koncern ARIIX otrzymał ponad 45 nagród związanych ze swoim wzrostem, innowacjami i wizją, w tym nagrody Stevie dla najszybciej rozwijającej się firmy roku i najbardziej innowacyjnej firmy roku, CEO World Awards dla najlepszej firmy roku oraz nagrodę Najbardziej innowacyjna firma roku i One Planet Awards dla najszybciej rozwijającej się spółki roku i najbardziej innowacyjnej firmy roku. W ciągu ostatnich trzech lat firma znalazła się na liście 500 najszybciej rozwijających się prywatnych firm w Ameryce. W zeszłym miesiącu przedsiębiorstwo znalazło się na 35 miejscu na globalnej liście 100 sprzedaży bezpośredniej na 2019 rok.

Mogą Cię również zainteresować