Poszukiwania młodych talentów!

przez Maria Łukasik

Już w poniedziałek 1 października br. rusza konkurs na młode talenty organizowany wspólnie przez firmy Gap i KMAG. Konkurs skierowany jest do wszystkich, którzy mają niepowtarzalny talent lub pasję.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie twórczości uzdolnionych, młodych osób. Od 1 do 20 października 2012 roku uczestnicy powinni nadesłać swoje zgłoszenia na adres: [email protected]. Następnie, każdy otrzyma swój indywidualny dostęp i hasło do ftp, na który może wgrać swoją prace.

Po otrzymaniu zgłoszeń specjalnie dobrane jury wybierze dziesięciu finalistów konkursu. W drugim etapie konkursu trwającym od 23 października do 5 listopada 2012 roku obędzie się głosowanie użytkowników Facebooka na www.facebook.com/GapPolska. Zwyciężą trzy osoby z największą liczbą głosów.

Laureaci konkursu mają szansę pokazać się i zabłysnąć w profesjonalnej sesji zdjęciowej, opublikowanej później na łamach magazynu K MAG oraz na Facebooku Gap Polska. Na trzech zwycięzców czekają także vouchery na zakupy w sklepie Gap.

GAP Inc. jest wiodącym producentem ubrań, akcesoriów i produktów do pielęgnacji ciała dla mężczyzn, kobiet i dzieci pod markami GAP, Banana Republic, Old Navy, Piperlime i Althea. Przychód ze sprzedaży firmy w roku 2010 wyniósł 14,7 mld $. Produkty firmy GAP Inc. można kupić w ponad 90 krajach świata, w ponad 3100 sklepach firmowych, około 180 sklepach franczyzowych oraz sklepach internetowych.

 

Mogą Cię również zainteresować