Rok Siły. Firma Prouvé świętuje czwarte urodziny

przez Maciej Maciejewski

Miniony rok dla wielu branż był czasem ogromnych wyzwań. Ale dla firmy Prouvé były to miesiące sukcesów i rekordów, które potwierdziły, że to mocna, międzynarodowa marka, skupiająca wokół siebie ludzi z konkretnymi celami.

Maj to dla tej polskiej, network marketingowej marki Prouvé czas świętowania kolejnego roku działalności i podsumowywania osiągnięć. Pod wieloma względami był to zupełnie inny rok, bo świat nagle się zatrzymał, a pandemia pokazała, jak szybko wszystko może się zmienić. Dla tego projektu MLM była to jednak okazja do tego, aby udowodnić, że nie ma przeszkód, których nie można pokonać.

– Czwarty rok naszej aktywności na rynku nazwaliśmy Rokiem Siły, bo nasi partnerzy, niezależnie od tego w jakim kraju żyją i pracują, wspólnie pokazali, że ze wszystkim można sobie poradzić, gdy ma się określone cele i determinację – mówi Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka marki.

Na listę swoich sukcesów w 2020 roku Prouvé wpisało rekordowe obroty, spektakularne awanse swoich ambasadorów, umocnienie i rozbudowę międzynarodowych struktur, otwarcie nowego, prężnie działającego oddziału na Ukrainie, kolejne samochody odebrane przez współpracowników w ramach programu motywacyjnego „Zawsze do przodu”, wiele inspirujących spotkań online, uruchomienie Prouvé Master Academy, wprowadzenie nowych produktów do oferty oraz kolejne nagrody i wyróżnienia przyznane marce i jej produktom.

Swoje podsumowania zrobili także ambasadorzy i partnerzy marki. Dla nich był to rok pełen pasji, dobrych zmian i nowych możliwości. Był też okazją do rozwoju na wielu polach oraz urzeczywistnienia swoich marzeń. Wielu z nich mogło poczuć się bezpiecznie i osiągnąć stabilizację finansową:

„To był rok, w którym pokazaliśmy swoją konsekwencję w działaniu, elastyczność i zaangażowanie. Stawiliśmy czoła wyzwaniom, które się pojawiły i odnieśliśmy sukces. Cieszę się, że potrafiliśmy szybko dostosować swoje działania do nowych warunków, a to przyniosło wspaniałe efekty.” (Dariusz Respondek, ambasador 5 złotych gwiazdek, Polska)

Joanna i Dariusz Respondek

„Rok 2020 w Prouvé był dla mnie najlepszym rokiem w moim network marketingowym życiu. Ale wiem, że dopiero zaczynamy. Następne lata będą jeszcze lepsze.” (Nuno Oliveira, ambasador 5 złotych gwiazdek, Portugalia)

Nuno Oliveira

„Rok 2020 rozpoczął się z wielkim przytupem i największymi wzrostami w całej mojej karierze, niestety w marcu rozwijająca się sytuacja na świecie spowodowała, że poczułem jakby ktoś zaciągnął hamulec ręczny i zatrzymał wszystko, na co pracowałem ostatnie lata. Na szczęście siła zespołu oraz modelu biznesowego, w którym działa Prouvé udowodniła, że nie ma rzeczy niemożliwych, a naszą działalność w dużej mierze udało nam się przenieść do internetu i dać ludziom narzędzia odpowiednie na dzisiejsze czasy.” (Maciej Raś, ambasador 4 złote gwiazdki, Polska)

Maciej Raś

„Prouvé jest dla nas najlepszym partnerem. Nieustannie ewoluuje nawet w sytuacji kryzysowej.” (Eva Berkes i József Bagdi, ambasadorzy 3 złote gwiazdki, Węgry)

„Rok 2020 przyniósł mi wiele nowych wyzwań. Ten czas okazał się bardzo pracowity, wiele mnie nauczył. Praca online była jednym z wyzwań, które okazało się bardzo efektywne i pomocne. Dzięki pozostaniu w domu mogłam bardziej rozwijać wiedzę i skupić się na analizowaniu struktur i pracy z liderami.” (Joanna Respondek, ambasador 4 złote gwiazdki, Polska)

„W 2020 roku Prouvé spełniło jedno z moich największych marzeń –rozwijać firmę z rodziną, podczas podróży, podczas spotkań z przyjaciółmi! W ciągu ostatniego dynamicznego roku zmian zdałam sobie sprawę z tego, że tu odnalazłam swoją pasję w życiu.” (Desislava Atanasova, ambasador 2 złote gwiazdki, Bułgaria)

„Rok 2020 w Prouvé był dla mnie najbardziej udany! Firma dała mi wolność i niezależność, czas dla rodziny i przyjaciół oraz możliwość urzeczywistnienia moich marzeń! Dowiedziałam się, że człowiek może osiągnąć wszystko, o ile w to wierzy!” (Galina Stanimirova, ambasador 1 złota gwiazdka, Bułgaria)

„To był rok zmian. Rok, w którym z Prouvé spełniłam swoje największe marzenie – przestałam być emigrantem i wróciłam do rodziny. Zaczęłam rozwijać swój biznes w 100%. Czuję się szczęśliwsza i bardziej spełniona. Jestem wdzięczna za tę szansę, która zmieniła moje życie o 180 stopni.” (Marcia Fonseca, ambasador 4 złote gwiazdki, Portugalia)

„Ostatnio Cypr przeżywa ciężkie chwile, ponieważ cały świat przechodzi przez COVID-19. Jedyną przyjemną rzeczą, jaka wydarzyła się w związku z obecną sytuacją jest to, że dzięki naszej pracy w Prouvé potroiliśmy sprzedaż w porównaniu z poprzednimi danymi.” (Panagiotis Efsthatiou, ambasador 3 złote gwiazdki, Cypr)

„To był dla mnie rok wielkiego rozwoju zawodowego i osobistego, ponieważ pozwolił mi pomóc ludziom poszerzyć horyzonty w trudnych sytuacjach, a tym samym wnieść nową nadzieję do ich życia.” (Loreta Gentile, ambasador 2 złote gwiazdki, Portugalia)

Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka marki

Mogą Cię również zainteresować