Rusza rekrutacja do Leadership Academy for Poland

przez Katarzyna Wójtowicz-Pietroń

14 maja br. rozpoczęła się rekrutacja do jednego z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa – Leadership Academy for Poland. Jego ideą jest rozwój potencjału i kompetencji przywódczych Polaków. Co roku do programu może dołączyć 40 uczestników. Zgłoszenia do III edycji będą przyjmowane tylko do końca miesiąca.

źródło: Center-for-leadership.orgźródło: Center-for-leadership.org

Leadership Academy for Poland (LAP) to prestiżowy program rozwoju dobrego przywództwa, realizowany z udziałem światowej sławy profesorów z Uniwersytetu Harvarda. Program skierowany jest do wybitnych Polaków w wieku ok. 25-45 lat będących założycielami lub menadżerami i aktywnie działających w sektorze biznesu, organizacjach non-profit, administracji publicznej, mediach, kulturze i sporcie lub w segmencie startupów.

– Nadrzędnym celem akademii jest tworzenie edukacji na najwyższym, światowym poziomie. Szukamy ambitnych i utalentowanych Polaków, którzy chcą rozwijać kompetencje w zakresie przywództwa i uzyskać wsparcie w realizowanych przez siebie projektach – mówi prof. dr hab. Cezary Wójcik, założyciel Leadership Academy for Poland. – Program łączy liderów z różnych środowisk, bo wierzymy, że razem możemy przyczynić się do rozwoju Polski jako mądrego i dobrego kraju – dodaje.

– Leadership Academy for Poland to ambitny i innowacyjny program, który pomaga uczestnikom dostrzec kluczową różnicę między władzą a przywództwem. To jeden z elementów, który w sposób zdecydowany wyróżnia akademię – mówi prof. Hugh O’Doherty z Uniwersytetu Harvarda.

W każdej edycji do Akademii może dołączyć do 40 osób, które otrzymują „fellowships” (wsparcia udziału). Kandydaci zakwalifikowani do programu wezmą udział w cyklu wykładów, opartych na unikalnej metodzie Leadership 4D-Experience™. Uczestnicy będą rozwijać kompetencje przywódcze w obszarze ludzkim (przewodzenie w organizacji, rozumienie motywacji pracowników, budowanie długofalowych możliwości zespołów), systemowym (zarządzanie kompleksowością otoczenia) i samodoskonalącym (źródła motywacji i stosunku do siebie, ludzi i świata).

– LAP nie ogranicza się wyłącznie do zajęć, lecz także mobilizuje uczestników do codziennej pracy i wdrażania zmian. Absolwenci kończą program wyposażeni w nową wiedzę, przekazaną przez międzynarodowych wykładowców, a także bogatsi o liczne życiowe przemyślenia i grono bliskich przyjaciół, z którymi będą mogli spotykać się w przyszłości i liczyć na ich doświadczenie, sieci kontaktów i pomoc we wdrażaniu zmianmówi Agnieszka Bieniak, chief human resources officer w Burda International Polska i absolwentka II edycji LAP.

Rekrutacja do Leadership Academy for Poland potrwa do 31 maja br. Program, który rozpocznie się we wrześniu, obejmuje czteromiesięczną naukę oraz roczne wsparcie w ramach klubu alumna (Alumni Network). Aby wziąć udział w rekrutacji, należy wypełnić formularz aplikacyjny, dostępny na stronie internetowej www.center-for-leadership.org/academy/. Program Leadership Academy for Poland wspierają partnerzy główni, m.in. Deloitte, Orange i MasterCard.

Więcej informacji o Programie:

http://center-for-leadership.org/

https://www.facebook.com/CenterForLeadershipOrg/

https://www.linkedin.com/company/center-for-leadership-org

Mogą Cię również zainteresować