S’OUVRE INTERNATIONALE. GRAN CANARIA 5th ANNIVERSARY. Part 2

przez Maciej Maciejewski

„Piąta rocznica S’OUVRE już za nami! Gorąco i fantastycznie – takimi słowami można opisać tegoroczny wyjazd na Gran Canarię. Tyczy się to zarówno atmosfery, wieczornej konferencji jak i pogody, która towarzyszyła w tym roku uczestnikom naszej firmowej wycieczki. Jedno jest pewne – spędziliśmy razem niesamowity czas!”

„Motywujące rozmowy, wspaniałe atrakcje, zapierające dech w piersiach widoki! Dostaliśmy wiatru w żagle, a nasze baterie naładowane są podwójną dawką mobilizacji do działania i realizacji kolejnych, ambitnych celów! Kto powinien być z nami za rok?” – czytaliśmy w informacji prasowej tuż po przylocie do domów.

Pomimo covidowych restrykcji, Gran Canaria ugościła partnerów działającej w systemie MLM polskiej firmy S’OUVRE INTERNATIONALE cudownymi okolicznościami przyrody, ostrym słońcem i mnóstwem niesamowitych atrakcji. Uczestnicy wycieczki spędzili miło czas towarzyski jak i biznesowy. Wspaniałe wspomnienia z tego wyjazdu na długo zostaną w ich pamięci. My publikowaliśmy na ten temat już dwa duże materiały: super wywiad zrealizowany z liderami w basenie („Szybko, dużo, ekskluzywnie”) oraz artykuł ze świetnie zrealizowanym filmem wideo („Gran Canaria 5th Anniversary. Part 1”). Dziś chcielibyśmy się skupić na tym, co działo się w trakcie samej gali urodzinowej…

A działo się bardzo dużo. Po pierwsze firma uhonorowała swoich najlepszych liderów pięknymi, okolicznościowymi statuetkami. Ich bezsporny sukces finansowy za rok 2020 został przypieczętowany. Po drugie zobaczyliśmy publiczny debiut kilku bardzo ciekawych nowości rynkowych, które zademonstrowała Balbina Martini. Wyemitowane po raz pierwszy spoty reklamowe zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Pełen profesjonalizm. No i w końcu po trzecie… Prezes Waldemar Smoliński, a potem odpowiedzialny za rozwój spółki poza granicami kraju Łukasz Smoliński, zapowiedzieli energiczną ekspansję tego systemu na Zachodzie Europy. Zatem po pięciu latach systematycznej pracy i ugruntowaniu pozycji na terenie Polski kariera S’OUVRE i jej partnerów nabierze jeszcze szybszego tempa.

– Nasza firma świetnie rozwinęła się na rynku polskim i najwyższy czas wyjść na całą Europę. Stabilny i międzynarodowy biznes, jak sama nazwa wskazuje, musi być oparty na kilkunastu rynkach zagranicznych. Zrobimy wszystko, aby w przeciągu 5 lat nasz network marketing był w 10 TOP Europy. A jak po 5 latach będziemy wyżej, to też jakoś zniesiemy ten fakt i na nikogo się nie obrazimy – komentuje Dariusz Holeniewski.

– W S’OUVRE jestem od samego początku, czyli od 2016 roku. Byłem na starcie, byłem podczas wszystkich sukcesów i byłem również podczas wszystkich wyzwań, jakie doświadczyliśmy przez ostatnie 5 lat. Chcę powiedzieć, że całą drużyną czyli firma plus sieć intensywnie pracowaliśmy nad tym, aby dojść w końcu do momentu, w którym jesteśmy dziś. Teraz startujemy na prawie 30 rynków europejskich. Obecnie mamy zupełnie inną skalę do pracy. Dziś sufit możliwości podskoczył tak wysoko, że aż go nie widać. Przez 5 lat nie czułem tak dużego podekscytowania, jak w tym momencie. Dlaczego? Ponieważ wiem, że nic nam nie brakuje do tego, abyśmy bardzo szybko zbudowali imperium S’OUVRE w Europie. Mamy ogromny i silny fundament w postaci spółki oraz jej kadry, liderów,  wielkich zespołów do pracy, narzędzi i materiałów, wiedzy, umiejętności, doświadczenia oraz dopracowanych do perfekcji produktów. Przez ostatnie 5 lat ogrom pracy włożyliśmy w to, aby być gotowymi jako jedność. To będzie wielka fala S’OUVRE EUROPE – powiedział nam Emin Akdogan.

Jak widać sama spółka, jak i jej partnerzy, postawili sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Ale przecież tylko w taki sposób osiąga się sukces zarówno w biznesie, jak i w każdej innej dziedzinie życia. Wszak jak mawiał wieszcz: „Wszystko jest możliwe. Wymaga tylko chęci, ciężkiej pracy i odrobiny czasu”. Powodzenia. (Foto: Michał Mogielnicki & Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować