STRATEGIE W BIZNESIE część 5. Daniela C. Szasz

przez Maciej Maciejewski

„W network marketingu najbardziej cenię niezawodność. Bardzo ważny jest też fakt, że ten model generowania pieniędzy daje ludziom mnóstwo wolnej przestrzeni, a to pozwala im się czuć swobodnie. Dlatego mają niesamowitą możliwość wyrażania siebie. Myślą, a nawet pracują jak mogą i jak chcą”.

Tym razem STRATEGIE W BIZNESIE odbyły się troszkę nieszablonowo. Po pierwsze w piątek, a po drugie w języku niemieckim. Dlaczego? Gdyż gościa mieliśmy nietuzinkowego. A kto to? Już tłumaczę…

Daniela C. Szasz do Niemiec przyjechała w wieku 17 lat. Rozpoczęła naukę w zawodzie pielęgniarki i dorabiała jako kelnerka. W wieku 23 lat mogła już zebrać swoje pierwsze doświadczenia jako osoba prowadząca działalność na własny rachunek. No i potem przyszedł czas na marketing sieciowy.

W wieku 27 lat została najmłodszym europejskim prezesem wykonawczym w Herbalife. Po ukończeniu lat 33 przeniosła się na 1 rok do Azji, aby kontynuować pracę dla tej znane firmy MLM na tamtejszym rynku. Po powrocie przeszła do PM-International, gdzie szybko dotarła na sam szczyt. A w roku 2012 zrezygnowała ze wszystkiego…

Sama mówi, że „To nie bezpieczeństwo było dla niej ważne, ale możliwości rozwoju”. Zostaje trenerem i autorem książek. Teraz jako coach pomaga firmom i menadżerom zdobyć więcej siły i indywidualności w celu uzyskania dynamicznej sprzedaży i wzrostów.

Jej projekt „Go4Values” to przede wszystkim gwarantowany sukces w połączeniu z wysoką jakością życia i rozwojem osobowości. Zapraszamy na wywiad z Power Kobietą Danielą C. Szasz – Impulse fürs Leben. Wywiad odbył się w języku niemieckim z tłumaczeniem na język polski. Obejrzeć można go oczywiście na fanpejdżu Network Magazynu. Jedynego w Polsce, niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 5. Daniela C. Szasz

Mogą Cię również zainteresować