STRATEGIE W BIZNESIE część 5. Daniela C. Szasz

przez Maciej Maciejewski
893 odsłony

„W network marketingu najbardziej cenię niezawodność. Bardzo ważny jest też fakt, że ten model generowania pieniędzy daje ludziom mnóstwo wolnej przestrzeni, a to pozwala im się czuć swobodnie. Dlatego mają niesamowitą możliwość wyrażania siebie. Myślą, a nawet pracują jak mogą i jak chcą”.

Tym razem STRATEGIE W BIZNESIE odbyły się troszkę nieszablonowo. Po pierwsze w piątek, a po drugie w języku niemieckim. Dlaczego? Gdyż gościa mieliśmy nietuzinkowego. A kto to? Już tłumaczę…

Daniela C. Szasz do Niemiec przyjechała w wieku 17 lat. Rozpoczęła naukę w zawodzie pielęgniarki i dorabiała jako kelnerka. W wieku 23 lat mogła już zebrać swoje pierwsze doświadczenia jako osoba prowadząca działalność na własny rachunek. No i potem przyszedł czas na marketing sieciowy.

W wieku 27 lat została najmłodszym europejskim prezesem wykonawczym w Herbalife. Po ukończeniu lat 33 przeniosła się na 1 rok do Azji, aby kontynuować pracę dla tej znane firmy MLM na tamtejszym rynku. Po powrocie przeszła do PM-International, gdzie szybko dotarła na sam szczyt. A w roku 2012 zrezygnowała ze wszystkiego…

Sama mówi, że „To nie bezpieczeństwo było dla niej ważne, ale możliwości rozwoju”. Zostaje trenerem i autorem książek. Teraz jako coach pomaga firmom i menadżerom zdobyć więcej siły i indywidualności w celu uzyskania dynamicznej sprzedaży i wzrostów.

Jej projekt „Go4Values” to przede wszystkim gwarantowany sukces w połączeniu z wysoką jakością życia i rozwojem osobowości. Zapraszamy na wywiad z Power Kobietą Danielą C. Szasz – Impulse fürs Leben. Wywiad odbył się w języku niemieckim z tłumaczeniem na język polski. Obejrzeć można go oczywiście na fanpejdżu Network Magazynu. Jedynego w Polsce, niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 5. Daniela C. Szasz

Mogą Cię również zainteresować