Świetny news prosto z SUCCESS DAY ONLINE. Firma Forever Living Products Poland odnotowała 30% wzrostu w 2020 roku!

przez Maciej Maciejewski
3462 odsłony

Za nami kolejny SUCCESS DAY! I nie ma, że kwarantanna albo jakiś lockdown. Biznes to biznes – ma działać i kropka. Jako niezależni przedsiębiorcy network marketingowej firmy Forever Living Products mogliśmy to wszystko przeżyć online, każdy w swoim domowym zaciszu.

To było wielkie świętowanie naszych wspólnych awansów i osiągnięć. Poznaliśmy TOP FBO 2020, celebrowaliśmy gratulacje dla laureatów Global Rally i Chairman’s Bonus, testimoniale liderów i wiele innych! Działo się, oj działo się…

25 lutego br. podczas Forever Success Day odbyło się podsumowanie naszego roku pracy, a także najświeższych, ostatnich awansów. Rok 2020 był rokiem przełomowym dla naszych biznesów MLM co jasno i wyraźnie podkreślał każdy prelegent.

Pamiętam doskonale marzec 2020 roku, kiedy to wszyscy z dnia na dzień musieliśmy wdrożyć inny plan działania. Kiedy wiele branż zostało zamkniętych, ludzie przenieśli się do strefy online, a nasze działające w systemie network marketing przedsiębiorstwa z miesiąca na miesiąc zaczęły pokazywać wzrosty. To było niesamowite!

Na początku tegorocznego spotkania Peter Boots – wiceprezydent na Europę przekazał nam wszystkim gratulacje oraz słowa uznania z powodu naszych nietuzinkowych wyników. Aktualnie, w czasie globalnego kryzysu, Polska odnotowała 30% wzrostu w skali roku! Ale to nie wszystko. Okazało się również, że padł rekord wypłacanych prowizji. W stosunku do najlepszego roku 2019, w roku 2020 nasze premie odnotowały wzrost – uwaga! – aż o 44%!

To nie koniec, bo rekordy biznesowe padły na wielu innych płaszczyznach. W 2020 roku padł również rekord pod kątem awansów. Na pozycję managera wskoczyło ponad 120 osób – to rekordowa ilość w historii firmy Forever Living Products na terenie Polski. W spółce zanotowano również rekordową ilość awansów na pozycje eagle manager, a także w kwestii laureatów najbardziej prestiżowego programu Charmain’s Bonus!

Jak podkreślono podczas tej konferencji, obecnie w firmie została powołana grupa Leadership Team Poland – to ekipa Top Liderów, którzy mają największy wkład w rozwój naszego biznesu MLM w Polsce. Jestem ogromnie duma z faktu, że wraz z moją sponsorką Natalią Kotkowską znalazłyśmy się w tym niezwykłym gronie, aby wspólnie z najskuteczniejszymi liderami marketingu sieciowego brać czynny udział w kreowaniu nowych dróg firmy Forever Living Products w Polsce.

Mimo tak trudnych warunków w transporcie globalnym, ograniczonej ilości pracowników na m.kw. i zwiększonego światowego popytu na produkty wzmacniające odporność, każdy miesiąc 2020 roku był lepszy od rekordowego roku 2019! Tym samym odnotowaliśmy najbardziej spektakularny wzrost obrotowy w historii Polski. Nasz kraj tym samym zajął drugie miejsce w europejskim rankingu państw notujących najszybsze wzrosty!

Tymczasem już w kwietniu br. jako laureaci programu Global Rally oraz Charmain’s Bonus wraz z osobami towarzyszącymi szykowalibyśmy plecaki do Sydney. Gdyby nie wiadome obostrzenia i restrykcje…  Ale nic straconego! Wraz z Natalią Kotkowską jako laureatki najbardziej prestiżowego w branży DS/MLM programu Charmain’s Bonus odbieramy swoje czeki – tzw. „13 pensje” już w kwietniu br. na kolejnej gali online. Biznes to biznes! Muszę się również pochwalić, że nasz firmowy program wyjazdowy Global Railly zrealizowały moje dwie managerki – Ewa Sidor oraz Dominika Nachaczewska. I to w pierwszym półroczu działania! Dziewczyny nawet sobie nie wyobrażacie, jak jestem z Was dumna.

Muszę powiedzieć, że było mi niezwykle trudno przyjąć do wiadomości fakt, iż z powodu sytuacji, jaka panuje obecnie na świecie, nie będziemy mogli zwiedzić wymarzonej Australii oraz bawić się na globalnym zjeździe na żywo. Jednak z drugiej… przecież ro był dla nas niezwykły, piękny rok! Jestem wdzięczna za wszystkie lekcje i nasze sukcesy! Z Forever chce się więcej! Pozdrawiam.

Prowadzącymi Success Day Online 25 lutego br. były dwie niesamowite kobiety: sapphire manager Monika Walkiewicz oraz senior manager Joanna Dolecka. Do zobaczenia!

Mogą Cię również zainteresować