T-Mobile obniża ceny laptopów i tabletów

przez Maciej Maciejewski
109

W promocji, która wystartowała 18 stycznia br. T-Mobile rozszerzył ofertę mobilnego dostępu do internetu o nowe urządzenia oraz obniżył ceny laptopów i tabletów w większości taryf do złotówki.


Dla klientów zainteresowanych ofertą mobilnego dostępu do internetu z markowym laptopem T Mobile przygotował specjalną promocję z możliwością kupienia zestawu z pakietem Microsoft Office 2010. Klienci z podstawową ofertą laptopów otrzymają pakiet Microsoft Office Home and Student 2010 z aplikacjami: World, Power Point, Excel i OneNote. Możliwości pakietu Office 2010 w połączeniu z laptopem oraz dostępem do internetu tworzą pakiet do zadań szkolnych i domowych.

Oferta T-Mobile z grami obejmuje taryfy blueconnect z modemem lub laptopem. W przypadku taryfy z modemem klient może wybrać jedną z trzech popularnych gier dostępnych w ofercie: Lego Harry Potter, FIFA 12 lub Need for Speed The Run. W przypadku laptopów gra jest dostępna z modelem Acer 5755G lub Asus K53TK. Do wyboru są dwie kultowe gry: FIFA 12 lub The Sims.

Mogą Cię również zainteresować