TEFALAND – Groupe SEB wypływa na szerokie wody

przez Katarzyna Wagner

Informacja z pierwszej ręki. Marka Tefal, która niedawno wprowadziła na rynek w systemie sprzedaży bezpośredniej robota kuchennego Companion, rozpoczęła realizację drugiego etapu rozwoju tego działu w swoich strukturach. Decyzja jest mocna. Na miarę giganta.

– Już nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży robota kuchennego Tefal Comapnion poprzez pokazy domowe. Naszą ofertę w kanale direct sales rozszerzamy teraz do ponad 200 produktów w super cenach, dostępnych dla wszystkich członków klubu „Tefaland”. Nasi promotorzy, oprócz wysokich bonusów od sprzedaży, mogą teraz liczyć na dodatkowe prowizje oraz tzw. dochód pasywny – powiedział nam Marek Magnowski, który w koncernie Groupe SEB jest dyrektorem ds. sprzedaży bezpośredniej marki Tefal.

Aby zostać członkiem/klientem projektu Tefaland trzeba otrzymać link partnerski. Serdecznie zapraszamy do członkostwa i oczywiście do zakupów: www.tefaland.pl Aby zostać ambasadorem marki i móc budować siatkę swoich klientów wystarczy dokonać zakupu na kwotę 500 zł i zaakceptować regulamin.

Pierwszy numer profesjonalnego, eleganckiego katalogu już jest w druku, więc wkrótce firma rozpocznie dystrybucję za pośrednictwem swoich promotorów. W wersji PDF katalog można pobrać za pośrednictwem wetransfer: https://we.tl/f0qCgyhTKI lub www.tefeland.pl.

Groupe SEB od 160 lat gości w domach mieszkańców blisko 150 krajów, będąc międzynarodowym liderem w produkcji i sprzedaży małych artykułów sprzętu gospodarstwa domowego. Pod swoim szyldem zrzesza ponad 20 uznanych marek, których produkty powstają w 40 fabrykach na całym świecie. Najbardziej znane i cenione przez konsumentów marki, wchodzące w skład Groupe SEB to: TEFAL, MOULINEX, KRUPS, LAGOSTINA czy ROWENTA, których produkty od wielu lat można kupić w krajach Europy, Ameryki Północnej czy Japonii, a w ostatnich latach coraz większym powodzeniem cieszą się także w Chinach i Brazylii. Produkty marek z Groupe SEB od lat goszczą w domach wielu z nas, ułatwiając nam życie. Groupe SEB to firma, która na przestrzeni lat swoją pasją do ciągłego rozwoju, pracą zespołową i szacunkiem dla ludzi zdobyła zaufanie wielu klientów.

A oto inne, archiwalne publikacje na temat firmy Goupe SEB, marki Tefal i urządzenia Companion:

Companion czyli Tefal wchodzi w direct selling

Przez podniebienie do bogactwa. Tefal Companion

Studio Kuchenne Tefal Companion w Będzinie

Tefal Companion – Pierwsza Ogólnopolska Konferencja

Tefal Companion. Rozmowy o dobrym biznesie

Tefal i-Companion. Nowa era robotów kuchennych

Ekipa z Tefala wypoczywała na Krecie

Mogą Cię również zainteresować