To Twój wybór jak pijesz Jacka Danielsa

przez Magda Hayde

Zgrana ekipa bawi się świetnie niezależnie od czasu i miejsca. Zasada jest prosta, przestrzegamy naszych reguł i nie narzucamy nikomu swojego zdania. Każdy sam decyduje, co jest dla niego najlepsze. W takie imprezy doskonale wpisuje się…

Jack Daniel’s Tennessee Honey, whiskey  z Lynchburga o  wyczuwalnej nucie miodu. Jack Daniel’s Tennessee Honey to whiskey, która jest połączeniem  smaku legendarnej Jack Daniel’s Tennessee Whiskey z delikatnym akcentem miodu. Doskonale smakuje zarówno w zmrożonych shotach, na lodzie, jak i w koktajlach. Trzy sposoby i wiele okazji. To musi się udać. 

Na początek zmrożony shot. Przepis – włożyć odpowiednio wcześnie butelkę do lodówki, a później rozlać do kieliszków.  A kiedy masz ochotę na chwilę relaksu w domu, chwyć szklankę, wrzuć do niej kostki lodu i dodaj Jack Daniel’s Tennessee Honey. Delektuj się dębowo-korzennym smakiem whiskey z odrobiną miodu. Miodowy Jack to również idealny składnik drinków. Te najprostsze bywają najlepsze, wystarczy schłodzoną whiskey połączyć z tonikiem. Taki koktajl sprawdzi się zawsze i wszędzie.

Przy Jack Daniel’s Tennessee Honey obowiązuje jedna zasada – to Twój wybór jak ją pijesz. Ale Jack Daniel’s przypomina: PIJ ODPOWIEDZIALNIE! Odpowiedź na Facebooku oraz www.pijodpowiedzialnie.pl.

ReklamaReklama

Destylarnia Jack Daniel’s jest najstarszą oficjalnie zarejestrowaną destylarnią w USA. Jej właścicielem był Jasper Newton Daniel – człowiek, który większość swojego życia poświęcił na doskonalenie procesu produkcji whiskey. Destylarnia zlokalizowana w miasteczku Lynchburg w stanie Tennessee do dziś znajduje się w Narodowym Spisie Miejsc Historycznych USA. Są tam wytwarzane: Jack Daniel’s Old No.7 Tennessee Whiskey, Gentleman Jack i Jack Daniel’s Single Barrel. Dystrybutorem produktów marki Jack Daniel’s w Polsce jest Brown Forman Polska Sp. z o.o.

Mogą Cię również zainteresować