Wokalista Iron Maiden na Forum IAB 2012!

przez Piotr Hoffman
195

Forum IAB 2012: takiego show na pewno jeszcze nie widziałeś! Bruce Dickinson – wokalista Iron Maiden, pilot, businessman i marketer, będzie prelegentem Forum IAB 2012!

Z największą przyjemnością informujemy, że podczas Forum IAB 2012 mówcą będzie Bruce Dickinson – legenda rocka oraz biznesmen. Prelekcja Dickinsona na konferencji będzie tym ważniejsza, ponieważ wystąpienia wokalisty Iron Maiden do tej pory były nieliczne, a jego wizyta na Forum IAB będzie pierwszym wystąpieniem poza Wielką Brytanią.

Iron Maiden to jedna najbardziej utytułowanych grup rockowych na świecie, posiadająca na swoim koncie ponad 85 płyt, sprzedanych w wielomilionowym nakładzie. Dickinson, co ciekawe, w wolnych chwilach od koncertowania jest pilotem brytyjskich linii lotniczych Astraeus Airlines. W przeszłości zajmował także stanowisko dyrektora ds. marketingu tychże linii.

Dzięki niezwykłemu zmysłowi przedsiębiorczości uzyskał  dotacje rządowe i stworzył  firmę zajmującą się technologiami lotniczymi, dając zatrudnienie ponad 1500 ludziom w Walii. Jest on również zaangażowany w projekt mający na celu budowę bezzałogowych samolotów (dronów), które znalazły zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i wojsku.

W swoich prezentacjach Bruce dostarcza fascynujących odpowiedzi na pytania: jak prosperować w ciągle zmieniającym się turbulentnym otoczeniu, czyli jak jednego dnia sprzedać 50 000 biletów na koncert, a następnego dnia negocjować złożone umowy leasingowe z dostawcami samolotów? Jak skutecznie zaplanować swoje przedsięwzięcia biznesowe a jednocześnie  wykorzystywać nadarzające się okazje? Jak wyciągać lekcje z porażek i sukcesów w biznesie? Przedsięwzięcie odbędzie się w Warszawie w dniach 23-24 maja br. Informacje o lokalizacji tutaj, a ceny biletów w tym miejscu. Do zobaczenia! PS. A jeśli ktoś nie wie o kim mowa, to tutaj bardzo, bardzo malutka próbka umiejętności wokalnych ww. prelegenta:

Mogą Cię również zainteresować