Wykorzystanie mocy własnego ciała czyli 10 urodziny network marketingowej firmy ASEA

przez Maciej Maciejewski

Działająca w systemie MLM firma ASEA obchodzi dziesiąte urodziny. Choć w Polsce jeszcze jej nie ma, za sprawą zatwardziałych miłośników tej marki mieszkających w naszym kraju, zaczęły niedawno kiełkować podwaliny pod struktury powstające na terenie RP. Kto wie? Może niebawem usłyszymy o rejestracji ASEA POLSKA? Na pewno warto, gdyż teraz, jak nigdy wcześniej, polski network marketing notuje świetne wzrosty.

Firma ASEA obchodzi swoje 10 urodziny. Spółka z siedzibą w Pleasant Grove w stanie Utah (USA), została założona przez Tylera Nortona w 2010 roku. Podmiot oferuje produkty, które – jak je promuje – „wykorzystują cząsteczki występujące w ludzkim ciele w celu wzmocnienia ważnych funkcji komórkowych”.

– Wystartowaliśmy z jednego kraju w 2010 roku, aby dotrzeć do 33 krajów w roku 2020. Od małej linii produkcyjnej do najnowocześniejszego zakładu produkcyjnego redoks o powierzchni 66 000 stóp kwadratowych. Chciałbym dziś podziękować wszystkim naszym współpracownikom i pracownikom za ich wkład w markę ASEA – powiedział Tyler Norton. – Jestem bardzo dumny z naszego dziedzictwa i spuścizny, którą tworzymy w kierunku wspólnej misji i wizji, aby pozytywnie wpłynąć na każdy aspekt zdrowia i dobrego samopoczucia dzięki naszej przełomowej technologii redoks. Nasza przyszłość jest świetlana i ekscytująca – dodał.

Kilka dni temu ASEA ogłosiła powołanie czterech nowych, kluczowych stanowisk kierowniczych: dyrektora ds. naukowych (dr Nico N. Raczek), dyrektora ds. marketingu (Jina Anson), dyrektora ds. przychodów (Jörg Höche) i wiceprezesa ASEA Europe (Edouard Gug).

– Od kiedy działamy w Polsce? Technologię i firmę sprawdzamy rok. Tyle wystarczyło, ale oficjalnie Polska jeszcze nie jest na mapie ASEA. Dopiero zaczynamy tworzyć struktury w Polsce. Ile trzeba zainwestować na starcie? Rejestracja 44,28 Euro + pakiet w zależności od tego, kto na jaką ilość gratisów liczy. Mamy gratisy za około 2 500 zł przy pakietach za około 7 000 zł, gratisy za około 900 zł przy pakietach za około 3 000 zł, gratisy za około 250 zł (półka pakietów za około 1 000 zł). Dlaczego warto współpracować z tą firmą? To nowa technologia, a od zarania dziejów w nowych technologiach zawsze były największe pieniądze do podniesienia. To technologia o betonowym fundamencie naukowym, a nie pseudo-naukowym). Ważny jest target. Każdy organizm żywy na tej planecie. W tym trzy największe branże/rynki światowego przemysłu: prozdrowotny, wspomagania w sporcie (brak przeciwwskazań w sporcie zawodowym), kosmetologia (brak jakichkolwiek przeciwwskazań zdrowotnych). Ale to także technologia dla ludzi zdrowych. No i nisza biznesowa – cały świat biznesu szuka rozwiązań, którymi nikt inny nie dysponuje. Mamy naturalny suplement biologiczny. Zdaniem Ann Louise Gittelman, światowego eksperta w dziedzinie żywienia: „ASEA jest największym postępem w medycynie i stylu życia, który wykorzystuje moc własnego ciała, żeby się dobrze czuć.” To wieloletnia perspektywa rozwojowa tego biznesu. Brak konkurencji produktowej jest twardym argumentem, bo nie trzeba się przepychać – powiedział nam Andrzej Marecki.

Mogą Cię również zainteresować