Założyciel PM-International nagrodzony w prestiżowym konkursie Le Fonti Award 2021

przez Maciej Maciejewski
747 odsłony

Rolf Sorg, założyciel i dyrektor generalny network marketingowej firmy PM-International, został uhonorowany nagrodą Le Fonti Award 2021 w kategorii dyrektor generalny roku. Kapituła konkursu dostrzegła jego innowacje w dziedzinie urody i opieki zdrowotnej.

źródło: Pixabay

Jedenasta już gala rozdania nagród w prestiżowym konkursie Le Fonti Award odbyła się 23 września br. w ekskluzywnym hotelu Principe di Savoia we włoskim Mediolanie. Podczas imprezy te ważne nagrody otrzymały firmy z ponad 125 krajów, które w minionym roku odniosły – szeroko rozumiany – sukces w biznesie.

– Ta nagroda to wielki zaszczyt i uznanie dla naszej strategii i innowacji. Jako firma zajmująca się sprzedażą bezpośrednią i network marketingiem nasz sukces wynika z innowacyjności, przywództwa i zaangażowania wszystkich naszych partnerów handlowych. Ta nagroda jest dla nich wszystkich – skomentował Rolf Sorg.

Jury projektu Le Fonti Award na temat firmy stwierdziło, że: „ciągły, globalny wzrost PM-International, jako dostawcy najwyższej jakości suplementów diety i produktów kosmetycznych”, a także „silne cechy przywódcze Rolfa Sorga, który zawsze koncentruje się na jakości i innowacjach” było główną motywacją do podjęcia decyzji o przyznaniu nagrody.

LeFonti AWARDS to transmitowana na żywo prestiżowa ceremonia, która wyróżnia organizacje biznesowe wykazujące korporacyjną doskonałość w dziedzinie innowacji, przywództwa, osiągnięć technologicznych i zaangażowania pracowników. Została uznana za jedną z wiodących na świecie ceremonii wręczania nagród biznesowych i usług wsparcia wyróżnień osobistych. LeFonti AWARDS składa się z komitetu naukowego LeFonti wraz z zespołem oddanych dziennikarzy prawniczych, ekonomicznych i finansowych z ponad 120 krajów na całym świecie.

 Wśród nagrodzonych podmiotów w tym konkursie znalazły się m.in.: Morgan Stanley, Bank of China, Rockefeller, BNP Paribas, IBM, HDFC Ergo, Freshfields, UBS, Novartis, BlackRock, Rothschild, Deutsche Bank, Aviva, Vodafone, Russell Investments, ReMark, BASF , Daimler, Royal Dutch Shell, Christian Dior, Cartier, Fedex, ABB, 3i Group, Apax Partners, Bridgepoint Capital, Allen & Overy, Willkie Farr & Gallagher, DLA Piper, CMS. LeFonti Awards to roadshow, który odbywa się w najbardziej wpływowych i strategicznych centrach finansowych na całym świecie, takich jak Hongkong, Dubaj, Londyn, Singapur, Mediolan i Nowy Jork.

Mogą Cię również zainteresować