Znów zapraszamy do Wrocławia! Już 24 października br. odbędzie się drugie spotkanie w ramach akcji BIZNES MLM & KREWNIACY

przez Maciej Maciejewski

Dlaczego? Bo łączy nas krew i network marketing. Po co? Gdyż na terenie całego kraju mamy olbrzymi problem z krwią. Brakuje jej wszędzie. Czy to ważne? Bardzo ważne. Krew pomaga w ratowaniu ludzkiego życia. To niezmiernie poważna sprawa. Najważniejsza. Jak wiemy jedynym sposobem na pozyskanie dla kogoś krwi jest oddanie jej przez tych, którzy nie wahają się nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Krew można zdobyć tylko i wyłącznie od dawców. Kropka.

Organizatorami akcji są Katarzyna i Marcin Velinov z fundacji Krewniacy, Ewelina Burdzy z portalu Kobieta Współczesna oraz Maciej Maciejewski z Network Magazynu. Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się we Wrocławiu pod koniec lipca br. udało nam się w sumie zebrać ok. 5 litrów cennego, czerwonego płynu. Reportaż z tego wydarzenia można przeczytać w tym miejscu: „Pierwsza edycja akcji udana”. Co dalej?

– Idziemy za ciosem. W mediach słyszymy coraz więcej apeli dotyczących problemów z krwią w Polsce. Nie ma ostatnio dnia, abym w telewizji nie widział relacji ze szpitali, w których lekarze informują o niespotykanym dotąd deficycie na bezcenną i bardzo potrzebną krew. Ja jestem gotów to robić regularnie co dwa miesiące. A Wy? Zrobicie to razem ze mną? Zapraszam na drugie spotkanie. Zróbmy to razem. Ku chwale branży! – powiedział Maciej Maciejewski, redaktor naczelny Network Magazynu.

– Nie podejrzewałam wcześniej, że z tak spontanicznej dyskusji pod postem, który umieściłam w związku z napisanym przeze mnie artykułem „Katarzyna Velinov. Czy można połączyć dobre serce i biznes w network marketingu?” może wyniknąć tak wiele wyjątkowo dobrych rzeczy. Nie tylko dla nas samych, ale przede wszystkim dla innych. W ciągu ostatniej akcji zebraliśmy około 5 litrów krwi. Coś czuję, że tym razem będzie jej więcej, a w obecnej sytuacji jeszcze bardziej jej brakuje, więc nasza akcja przybrała na znaczeniu. Dlatego, jeżeli chcesz to zrobić pierwszy raz, bądź robisz to regularnie, a masz możliwość być z nami we Wrocławiu 24 października 2020 roku o godz. 9:00 to dołącz do nas. Dzięki nowej aplikacji „Krewniacy” będzie też możliwość dołączenia do naszej akcji i oddania krwi także w dowolnym na terenie kraju Centrum Krwiodawstwa, natomiast jeżeli nie możesz jej oddać to prześlij proszę dalej link do tej publikacji swoim znajomym. Niech informacja idzie w świat i czyni wiele dobrego. Niech jak najwięcej osób dowie się o tej akcji. Im więcej ludzi się dowie, tym więcej dołączy, a dzięki temu wspólnie zbierzemy więcej krwi, która pomoże ratować ludzkie życie – skomentowała Ewelina Burdzy.

– Specjalnie z myślą o tej akcji za kilka dni uruchomimy aplikację, dedykowany serwis internetowy „Krewniacy”, który będzie służył promocji szeroko rozumianej idei oddawania krwi. Rejestrując się w tej aplikacji jako użytkownik człowiek będzie miał możliwość prowadzenia swojego osobistego dziennika donacji, promowania swoich donacji, zapraszania znajomych do wspólnego oddania krwi, inicjowania zbiórek krwi we współpracy z Centrami Krwiodawstwa. Dzięki tej aplikacji będziemy rejestrowali swoje donacje jako wielka rodzina Krewniaków, aby pozyskiwać krew dla pacjentów szpitali – dodała Katarzyna Velinov.

Na drugie spotkanie z cyklu BIZNES MLM & KREWNIACY zapraszamy na godz. 9:00 dnia 24 października 2020 roku do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu. Kliknij również „wezmę udział” na stronie wydarzenia:  https://www.facebook.com/events/1020831768382125 co ułatwi nam kontakt w grupie. Zapraszamy! 

Mogą Cię również zainteresować